Oferta pracy

Młodszy Programista

Danwood S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, utrzymanie i rozwój oprogramowania tworzonego dla klientów wewnętrznych,

  • rozwiązywanie zgłaszanych problemów w utrzymywanym oprogramowaniu,

  • utrzymywanie dokumentacji dotyczącej tworzonego oprogramowania,

  • współpraca z innymi programistami i analitykami nad budowanymi rozwiązaniami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne,

  • praktyczna znajomość C++ / C# / SQL / JavaScript,

  • umiejętność tworzenia aplikacji wykorzystujących .NET Core,

  • doświadczenie w budowaniu aplikacji MVC i/lub wykorzystujących REST API,

  • podstawowa znajomość GIT,

  • język angielski na poziomie B1/B2,

  • komunikatywność, samodzielność i chęć do nauki.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników