Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista C#

Gabos SoftwareO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

Mile widziane

  • SQL

O projekcie

Na stanowisko młodszego programisty poszukujemy:

• absolwentów wyższych uczelni o profilu informatycznym oraz studentów ostatnich lat studiów,

• osób otwartych na zdobywanie nowej wiedzy w dziedzinie wytwarzania oprogramowania oraz działania rynku medycznego,

• osób kreatywnych, nie bojących się podejmowania samodzielnych decyzji, umiejących rzetelnie wykonywać powierzone im zadania,

• osób pozytywne nastawionych, chętnych do działania i podejmowania nowych wyzwań.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój produktu w obszarze aplikacji desktopowej i webowej z zakresu finansowo – księgowego, kadrowo - płacowego, medycznego,

  • tworzenie dokumentacji wykonawczej.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość C#,

  • praktyczna znajomość technik obiektowych, wzorców programowania i zasad SOLID,

  • znajomość baz danych SQL,

  • mile widziana znajomość pakietu DevExpress,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej,

  • otwartość na nowe technologie,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole projektowym, chęć rozwoju i poznawania nowych technologii.

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO realizującej projekty informatyczne dla podmiotów leczniczych,

  • dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,

  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami,

  • zapewniamy umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

  • służbowy laptop,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).

Gabos Software

Gabos Software specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy

Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 04.03.2021.

Po tym terminie skontaktujemy się z wybranymi osobami.