Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista C#

ELTE-S O firmie

  • Wadowicka 12, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ELTE-S

Wadowicka 12

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • MS SQL

  • ERP

Mile widziane

  • Comarch Optima

  • Comarch ERP XL

  • BaseLinker

Twój zakres obowiązków

  • prace programistyczne w zakresie tworzenia i rozbudowy systemów i aplikacji do systemów ERP Comarch

  • pisanie programów korzystających z Api: BaseLinker, PrestaShop, SalesForce, Google

  • tworzenie zapytań i procedur SQL

Nasze wymagania

  • minimum pół roku doświadczenia zawodowego

  • znajomość metodyki prowadzenia projektów programistycznych

  • znajomość MS SQL.

  • sprawne poruszanie się w świecie obiektowego języka programowania C#

  • znajomość procesów biznesowych w obszarze ERP

  • zaangażowanie, nastawianie na cel, sumienność i odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność i dyspozycyjność.

  • znajomość MS SQL na poziomie dobrym lub wyższym

  • znajomość oprogramowania: Comarch Optima, Comarch ERP XL; BaseLinker

To oferujemy

  • pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole

  • wynagrodzenie rynkowe, adekwatne do doświadczenia i umiejętności (3500 do 5000,- netto)

  • umowę o pracę lub umowę B2B

  • pakiet szkoleniowy (do 10 000 zł)

  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji, bezpłatny parking

  • elektryczne hulajnogi w pracy

ELTE-S

Jesteśmy małą, lecz dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się we wdrażaniu i wsparciu oprogramowania ERP firmy Comarch do zarządzania przedsiębiorstwami. Prawie trzydziestoletnia działalność to wiele setek wdrożeń w firmach handlowych, usługowych czy produkcyjnych.

Nasze rozwiązania opieramy o produkty firmy Comarch (XL, Optima) uzupełniając je dodatkowymi funkcjami, wydrukami, raportami, synchronizatorami itp., by jak najpełniej spełnić oczekiwania klienta. Zapewniamy także wsparcie szkoleniowe i merytoryczne, szczególnie potrzebne przy nietypowych operacjach w obszarach logistycznym, księgowym czy kadrowo płacowym.

Dołączenie do naszego zespołu daje olbrzymią szansę rozwoju, kontakt z najnowszymi technologiami, udział w ciekawych, wymagających kreatywnego myślenia projektach i możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Przewiń do profilu firmy