Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Programista C#

  • Zamość, Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Legal Process Administration sp. z o.o., zajmuje się wsparciem i rozwojem produktów IT, na potrzeby GK Kredyt Inkaso S.A. Spółka zatrudnia ponad trzydziestoosobowy zespół IT, co zapewnia jej korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych, wpływających na efektywność procesów biznesowych.

    Spółka obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin, Zamość

    Zadania:

    • Rozwój aplikacji klient-serwer, baza MSSQL
    • Integracja i wymiana danych z systemami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi (SOAP, REST)
    • Optymalizacją wydajności realizowanych zmian

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów, kierunek informatyka lub pokrewne
    • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL, w szczególności bazy danych MS SQL oraz języka Transact-SQL
    • Podstawy programowania .NET/C#
    • Podstawowa znajomość wzorców projektowych
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Sumienności, dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu zadań
    • Chęci doskonalenia swoich umiejętności

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w projektowaniu systemów baz danych
    • Znajomość metod zapewnienia jakości oprogramowania
    • Znajomość narzędzi wspierających pracę zespołową (np. JIRA, git, SVN)

    Oferujemy:

    • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku, możliwość samodzielnej pracy
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
    • Pracę w biurze w Lublinie lub Zamościu
    • Możliwość współpracy w niepełnym wymiarze godzin
    • Opiekę starszego programisty, który wspólnie z Tobą będzie poszukiwał najlepszych rozwiązań
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
    • Pracę przy użyciu najnowszych narzędzi firmy Microsoft
    • Prywatny pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, karta MultiSport oraz inne benefity
    • Doskonałą atmosferę pracy - zatrudniamy ludzi z pasją i poczuciem humoru

    Prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk APLIKUJ

    Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.