Oferta pracy

(Młodszy) Programista C#/.NET / (Junior) C#/.NET Developer

Insert S.A.

6 00011 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • MS SQL

Mile widziane

  • Xamarin

  • ASP.NET

  • Entity Framework

  • .NET Core

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy kandydatów do rozbudowy zespołów w ramach następujących projektów:

1) Desktop - rozbudowa rozwiązań MSP w obszarze księgowości, kadr, magazynów, sprzedaży.

2) Web - rozbudowa portalu dedykowany biurom rachunkowym, przyspieszający i ułatwiający pracę oraz komunikację z klientami.

3) Web - rozbudowa portal wewnętrzny - kierowany do partnerów i pracowników.

4) Mobile - budowa aplikacji związanej z kasami fiskanymi.

Twój zakres obowiązków

  • Rozbudowa istniejących rozwiązań.

  • Refaktoryzacja kodu.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

  • Pisanie testów jednostkowych.

  • Code review.

  • Uczestnictwo w codziennych spotkaniach teamu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne (ukończony przynajmniej pierwszy stopień studiów) - mile widziani studenci studiów magisterskich,

  • pierwsze doświadczenia w C# na koncie (projekty komercyjne lub niekomercyjne),

  • bardzo dobra znajomość C#,

  • znajomość technologii i pojęć związanych z bazami danych (w szczególności MS SQL),

  • chęć rozwoju uniwersalnych rozwiązań desktopowych (WPF), webowych (ASP.NET) lub mobilnych (Xamarin),

  • samodzielność, proaktywność i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów logicznych i architektonicznych,

  • dobra znajomość technologii oraz systemu Microsoft.

  • znajomość WPF, Entity Framework,

  • znajomość Microsoft Visual Studio,

  • znajomość/doświadczenie w Xamarin.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • DDD

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • przyjazne stanowisko, z realnymi możliwościami rozwoju;

  • pracę nad rozwojem projektu wewnętrznego w otwartym, zróżnicowanym zespole;

  • ciągły rozwój, z możliwością udziału w szkoleniach i konferencjach;

  • luźną atmosferę i brak oficjalnego dress code;

  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej;

  • komfortowe warunki pracy w nowym biurze;

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę - do wyboru również B2B lub umowa zlecenie;

  • imprezy i integracje firmowe;

  • inicjatywy i zajęcia sportowe dla naszych pracowników;

  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej;

  • kartę sportową;

  • darmowy parking i udogodnienia dla rowerzystów;

  • kawę i herbatę bez limitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Zadanie

3

Spotkanie online

4

Decyzja

Insert S.A.

Cześć!

Jesteśmy InsERT i od 1992 roku tworzymy programy dla małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze księgowości, kadr, magazynów itp. Projekty realizujemy według własnych pomysłów, a nasze rozwiązania są mocno uniwersalne (ich customizacją zajmuje się siatka naszych partnerów biznesowych). Na naszym koncie jest już ponad 850 tys. sprzedanych licencji i sporo cyklicznych odznaczeń tj. Marka Dekady, Złoty Laur Konsumenta czy Turbina Polskiej Gospodarki.

Intensywnie się rozwijamy i choć jest nas ponad 300 osób na pokładzie, utrzymujemy rodzinny, nieformalny charakter - bez dress-code, bez open-space, czy formalizmów w kontakcie, za to z dużą dozą swobody i elastyczności (nie tylko jeśli chodzi o godziny pracy).

Podoba Ci się taka wizja pracy? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Obecnie poszukujemy kolejnych pasjonatów do rozbudowy naszych czołowych produktów, ale i do zupełnie nowych projektów. Jeśli - tak jak my - jesteś entuzjastą programowania i chcesz pracować w firmie produktowej, mieć wpływ na kształt tworzonych programów, a ponadto być członkiem jednego z najwspanialszych zespołów scrumowych w Polsce, zapraszamy Cię do nas!

Przewiń do profilu firmy