Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista C#/.NET

Kredyt Inkaso S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój aplikacji klient-serwer, baza MSSQL

  • Tworzenie i rozwój aplikacji WEB

  • Integracja i wymiana danych z systemami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi (SOAP, REST)

  • Optymalizacją wydajności realizowanych zmian

  • Współpraca z analitykami biznesowymi jak i testerami

  • Dbanie o jakość kodu poprzez code review i tworzenie testów jednostkowych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość platformy .Net, C# poparta minimum rocznym doświadczeniem komercyjnym

  • Znajomość TDD, UnitTests

  • Znajomość wzorców projektowych

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych (HTML, PHP, TypeScript /JavaScript, LESS/CSS, Angular)

  • Doświadczenie w SQL (MS SQL)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy nad istniejącym kodem

Mile widziane

  • Znajomość metod zapewnienia jakości oprogramowania

  • Znajomość narzędzi wspierających pracę zespołową (np. JIRA, GIT, SVN)

To oferujemy

  • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku,

  • Możliwość samodzielnej pracy.

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Pracę w biurze w Lublinie, Zamościu, Warszawie lub zdalnie

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę przy użyciu najnowszych narzędzi firmy Microsoft

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Kredyt Inkaso S.A.

Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Tę pozycję wypracowaliśmy i utrzymujemy profesjonalizmem połączonym z fachowym doradztwem. W zakresie swojej działalności współpracujemy z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Naszym największym kapitałem jest Zespół! Nasi pracownicy, to osoby z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami, to dzięki nim tak dynamicznie się rozwijamy, realizujemy naszą strategię, osiągamy założone cele.

Przewiń do profilu firmy