Oferta pracy

Młodszy programista C#

Limur Spółka z o.o.O firmie

5 000‐7 000 zł brutto / mies.
  • Grunwaldzka 52
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Limur Spółka z o.o.

Grunwaldzka 52

Poznań

Jesteśmy intensywnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w rozwiązaniach z obszaru zapobiegania stratom w łańcuchu dostaw. Naszym klientom dostarczamy urządzenia wykorzystujące technologie GPS, LoRa, NFC, BLE czy RFID. Urządzenia te są monitorowane w nowoczesnej i rozbudowanej platformie monitoringu naszego autorstwa.  Poszukujemy osoby, która współtworzyć będzie nasz dział IT i będzie odpowiadać za rozwój dedykowanego oprogramowania.

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie istniejących systemów do monitorowania floty pojazdów
  • Integracja dostarczanych rozwiązań z systemami TMS (Transport Management System) klienta
  • Integracja nowych urządzeń GPS/RFID (implementacja protokołów sieciowych)
  • Współpraca z inżynierami dostawców rozwiązań sprzętowych

Oczekiwania:

  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu C#
  • Podstawowa znajomość technologii .NET Framework, Windows Service, Web Service (REST/SOAP)
  • Dobra znajomość baz danych MySQL
  • Podstawowa znajomość protokołu TCP/IP
  • Samodzielność
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Doświadczenie w pracy z OpenXML SDK będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach
  • Szansę na zdobycie doświadczenia i na szybki rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • Środowisko pracy zorientowane na pracowników
  • Świetną atmosferę i zgrany zespół
  • Elastyczność czasu pracy (praca w 100% zdalna)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy