Oferta pracy

Młodszy Programista C#/SQL

Sente sp. z o.o. sp. k.O firmie

4 500‐6 000 zł brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • C#

  • .NET

  • Visual Studio

  • Node.js

  • React.js

  • Jenkins

  • Git

  • Jira

O projekcie

Swoje szeregi poszerza zespół, który pracuje dla klienta z branży finansowej. Dostarcza nowoczesne rozwiązania, wykorzystując narzędzia i technologie takie jak Visual Studio 2013/2017, node.js, React, Jenkins, IBExpert/Firebird, MSSQL, system kontroli wersji GIT. Wykonuje na co dzień zadania o bardzo różnorodnym charakterze: rozwija aplikację webową opartą o bazę danych, która charakteryzuje się wysokim poziomem integracji z systemami zewnętrznymi, tworzy nowe rozwiązania, obsługuje bieżące zgłoszenia. Pracuje w metodyce SCRUM i Kanban. Codzienna praca przekłada się na wspomaganie klienta w dynamicznym rozwoju – co daje okazję na co dzień obserwować efekty naszych działań!

Twój zakres obowiązków

  • implementacja rozwiązań w oparciu o platformę .NET oraz SQL,

  • rozwijanie istniejącego systemu dedykowanego dla Klienta,

  • zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego,

  • współpraca z Klientem podczas realizacji zadań,

  • odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość C# oraz ASP.NET,

  • znajomość SQL, PSQL -> znasz SQL, a także procedury składowane oraz triggery

  • wiedza z zakresu relacyjnych baz danych,

  • umiejętność analitycznego myślenia i wysoka komunikatywność.

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych (backend C# + frontend JS),

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT,

  • znajomość Javascript, React oraz modelu MVC, CQRS+DDD

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • budżet rozwojowy

    • czas na rozwój Twoich pomysłów

    • konferencje w Polsce

    • konferencje zagraniczne

    • mentoring

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • treningi umiejętności miękkich

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym zaproponujemy Ci umowę na czas nieokreślony),

    • indywidualny plan wdrożenia, który będzie realizowany wspólnie z dedykowanym Tobie opiekunem z nowego Zespołu oraz Działu HR, opierający się na kulturze feedbacku,

    • możliwość odbycia szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, realizowanych w ramach programu rozwojowego,

    • szansę na poszerzenie wiedzy nie tylko technicznej, ale i biznesowej,

    • swobodną i przyjazną atmosferę pracy, podkreślaną cyklicznymi świętowaniami,

    • system benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie medyczne LuxMed, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do nauki języka angielskiego).

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    Etapy rekrutacji
    1

    weryfikacja CV

    2

    test zdalny

    3

    testy w biurze oraz rozmowa rekrutacyjna

    Sente sp. z o.o. sp. k.

    Jako Sente, w 2020 roku, obchodzimy swój jubileusz: 20 lat istnienia naszej Firmy na rynku. Dużo się u nas działo przez ten czas 🙂

    Mieliśmy okazje do celebrowania licznych sukcesów, takich jak wzrost liczby współpracowników do ponad 170 osób, rozrost największego Zespołu Dedykowanego, czy otrzymanie wielu nagród i wyróżnień, między innymi Gazeli Biznesu oraz Diamentu Forbesa. Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu, a nasze oddziały zlokalizowane są w Poznaniu, Rzeszowie oraz Starachowicach. Przez te wszystkie lata utrzymujemy przyjazną atmosferę, tworząc środowisko pracy, które umożliwia rozwój i poszerzanie swoich kompetencji.

    W Sente wierzymy, że tylko te projekty, które stawiają na pierwszym miejscu efektywność i rozwój są warte realizacji. Nasze elastyczne rozwiązania informatyczne wspierają szybko rozwijające się firmy w całej Polsce. Widzimy, jak nasza codzienna praca przekłada się na konkretne efekty biznesowe.

    Przewiń do profilu firmy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy