Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Młodszy Programista C++

    Asseco Poland S.A.

    • Adama Branickiego 13, Warszawa
      Warszawa, mazowieckie
    • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
    • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
    • pełny etat
    • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
    • rekrutacja zdalna

    Adama Branickiego 13

    Warszawa

    Technologie, których używamy

    Wymagane

    • C++

    • C

    • SQL

    • DB2

    System operacyjny

    O projekcie

    Poszukujemy osoby, która będzie rozwijać istniejący system wykonujący 250 tysięcy operacji na sekundę oraz obsługujący kilkadziesiąt milionów użytkowników w całej Polsce, wykorzystując przy tym również najnowsze technologie (silniki procesów i reguł, uczenie maszynowe). Jeśli posiadasz już komercyjne doświadczenie w programowaniu obiektowym, znasz bazy danych (relacyjne lub nierelacyjne), jesteś otwarty na nowe wyzwania i dzielenie się wiedzą - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zaaplikowania!

    Twój zakres obowiązków

    • Realizowanie powierzonych zadań programistycznych

    • Testowanie funkcjonalne wytworzonego oprogramowania

    • Opracowywanie dokumentacji użytkowej

    • Dokumentowanie kodów źródłowych

    • Opracowywanie dokumentacji technicznej projektu

    Nasze wymagania

    • Min. półroczne doświadczenie komercyjne w programowaniu w wybranym języku obiektowym (C++,C#, Python, Java lub inny)

    • Praktyczna znajomość języka C++

    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (lub ostatnie lata studiów)

    • Doświadczenie programistyczne w zakresie tworzenia aplikacji na platformę Windows lub UNIX

    • Znajomość zagadnień programowania strukturalnego i obiektowego

    • Duża dyscyplina pracy i dobra organizacja czasu pracy (terminowość)

    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

    • Odpowiedzialność za powierzone zadania

    Mile widziane

    • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (struktury danych, język SQL)

    • Znajomość  środowiska Java, technologii Spring, Spring Boot, Hibernate, JEE

    • Znajomość narzędzi Git, JIRA, Visual Basic for Applications

    • Znajomość frameworka Scrum

    • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych

    Podział czasu pracy
    60%

    Nowe funkcjonalności

    20%

    Spotkania

    10%

    Samorozwój

    5%

    Bug Fixing

    5%

    Dokumentacja

    Tak organizujemy naszą pracę

    Liczba osób w zespole

    • 8

    Tak pracujemy

    • wewnątrz organizacji
    • koncentrujesz się na jednym projekcie
    • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
    • masz wpływ na produkt
    • koncentrujesz się na rozwoju produktu
    • scrum

    Skład zespołu

    • backend developer
    • product owner
    • project manager
    • scrum master
    • analityk biznesowy

    Tak pracujemy nad projektem

    • Clean Code

    • code review

    • wzorce projektowe

    • pair programming

    • wsparcie architekta / lidera technicznego

    • testy funkcjonalne

    • testy integracyjne

    • testy manualne

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • branżowe platformy e-learningowe

    • budżet rozwojowy

    • czas na rozwój Twoich pomysłów

    • konferencje w Polsce

    • mentoring

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • treningi umiejętności miękkich

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

    • wspieramy wydarzenia dla IT

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • firmowa drużyna sportowa

    • program emerytalny

    • brak dress code’u

    • parking dla pracowników

    • strefa relaksu

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • karty przedpłacone

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • program rekomendacji pracowników

    Etapy rekrutacji
    1

    Test na platformie Codility

    2

    Krótka rozmowa z rekruterem

    3

    Spotkanie z zespołem

    Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

    Przewiń do profilu firmy