Oferta pracy

Młodszy Programista C++

PIT-RADWAR S.A.

  • Poligonowa 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Poligonowa 30

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

Mile widziane

  • MATLAB

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Dołączając do Pracowni Systemów Rozpoznania Pasywnego Biura Systemów Obrony Przeciwlotniczej i Przeciwrakietowej, będziesz brał udział w projektach badawczo-rozwojowych oraz wdrożeniowych realizowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju z obszaru systemów pasywnej lokacji i rozpoznania radioelektronicznego na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej.

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

• projektowanie oraz implementacja nowych rozwiązań oraz funkcjonalności opracowywanych systemów radiolokacyjnych,

• współpraca z architektem oprogramowania, programistami, projektantami systemowymi i kooperantami w zakresie projektowania i wytworzenia zaprojektowanego systemu,

• wspieranie wydziałów produkcyjnych w uruchamianiu i diagnostyce wyrobów oraz wdrażaniu ich do produkcji,

• projektowanie, rozwijanie i wdrażanie narzędzi automatyzujących proces wytwórczy oprogramowania,

• uczestnictwo w badaniach opracowanych algorytmów i urządzeń, zarówno w laboratorium na terenie Spółki jak i w lokalizacji użytkownika (np. jednostka wojskowa),

• tworzenie dokumentacji technicznej dla opracowywanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: informatyka, robotyka, radiolokacja, lub pokrewny oraz alternatywny w zakresie nauk wojskowych,

  • wiedza z zakresu systemów radiolokacji, rozpoznania radiowego, łączności i protokołów wymiany informacji,

  • wiedza z zakresu funkcjonowania i budowy systemów informatycznych (systemy operacyjne, protokoły transmisji danych, urządzenia sieciowe, oprogramowanie),

  • doświadczenie w programowaniu w języku C++,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym (minimum B2),

  • poświadczenie bezpieczeństwa osobowego lub gotowość do poddania się procedurze sprawdzającej w celu przyznania poświadczenia bezpieczeństwa.

  • znajomość środowiska MATLAB/Simulink,

  • znajomość bibliotek Qt i CUDA ,

  • doświadczenie w opracowywaniu testów automatycznych,

  • umiejętność krytycznej analizy algorytmów.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • waterfall

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • ciekawą, odpowiedzialną, ambitną oraz stabilną pracę,

  • stały rozwój kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy dzięki działaniu w zespole profesjonalistów oraz rozbudowanemu systemowi szkoleń,

  • możliwość realizacji prac doktorskich z zakresu tematyki badawczej firmy,

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, itp.),

  • dostęp do najnowocześniejszej technologii,

  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich, dla studentów ostatnich lat studiów,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci