Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Programista C++

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-02-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mamy ponad 25–letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do zarządzania kadrami i księgowością, sprzedażą i magazynem. Sprzedaliśmy już ponad 650 tys. licencji. Nasze produkty są rozpoznawalne na rynku polskim. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    nr ref.: JPRC/P/02/2018

    Jeśli swobodnie programujesz w języku C++, nie jest Ci obcy SQL, jesteś zainteresowany rozwijaniem i współprojektowaniem aplikacji, cenisz sobie przyjazne środowisko pracy, niezależność i dobrą organizację pracy, przyjdź do nas!

    Chętnie spotkamy się z Tobą jeśli:

    • umiesz programować w języku C++ na poziomie bardzo dobrym,
    • nie są Ci obce technologie i pojęcia związane z bazami danych (w szczególności MSSQL),
    • jesteś dobrze zorganizowany, samodzielny i wykazujesz inicjatywę w codziennej pracy,
    • dobrze znasz system Windows i technologię Microsoft.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • znajomość C#/.NET
    • znajomość MFC i ATL
    • znajomość Microsoft Visual Studio.

    Opis stanowiska:

    • Rozwijanie autorskiej aplikacji CRM (C++/C#) tworzonej na wewnętrzne potrzeby firmy;
    • Praca w małym i zgranym zespole, w gronie doświadczonych programistów;
    • Bliska współpraca z innymi kluczowymi działami firmy (rozwój serwisów WWW; administrator baz danych, dział marketingu i dział analiz).

    Dlaczego warto do nas dołączyć?:

    • Tworzymy kameralny i zgrany zespół;
    • Zapewniamy przyjazne warunki dla rodziców i studentów;
    • Pracujemy w nowoczesnym budynku, stworzonym specjalnie dla naszych potrzeb, z parkingiem dla zmotoryzowanych i rowerzystów oraz miejscem do pracy i relaksu;
    • Siedziba firmy usytuowana jest w spokojnej okolicy, dobrze skomunikowanej z obwodnicą Wrocławia;
    • Nie lubimy open space’ów - pracujemy w kilkuosobowych, komfortowych pokojach projektowych
    • Oferujemy pakiet socjalny (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna) i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

    Oferty z nr referencyjnym prosimy wysyłać na adres e-mail rekrutacja@insert.com.pl
    lub klikając na przycisk:

    Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez InsERT S.A. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz.U.1997, nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.