Oferta pracy

Młodszy Programista C++

BCF Software Sp. z o.o.O firmie

4 000‐7 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Bright Coders’ Factory dostarcza usługi rozwoju oprogramowania na obszarze Unii Europejskiej oraz USA. BCF działając globalnie posiada biura rozwoju oprogramowania w Opolu i we Wrocławiu.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą zatrudniającą utalentowanych programistów, kierowanych przez menedżerów z ponad 15-letnim doświadczeniem w globalnym rynku rozwoju oprogramowania. Dzięki wysokiej jakości usług i atrakcyjnym portfolio rozwijamy się w tempie ponad 40% rocznie, zarówno pod względem ilości pracowników, jak i przychodów.

Jeśli pragniesz szybkiego rozwoju zawodowego, APLIKUJ i dołącz do naszego zespołu. Zapewniamy pełną poufność Twojego zgłoszenia!

Zakres obowiązków:

  • Rozwój funkcjonalności systemowych w języku C++
  • Poprawianie błędów w oprogramowaniu
  • Tworzenie dokumentacji
  • Tworzenie raportów
  • Praca w zespole i projekcie międzynarodowym

Wymagania:

  • 3 miesiące doświadczenia komercyjnego lub innego (np. hobby, prywatne projekty)
  • Znajomość środowiska Linux
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Dodatkowe wymagania:

  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej lub motoryzacyjnej
  • Referencje od poprzednich pracodawców
  • Ukończone studia na kierunku Informatyka lub poodbnym

OFERUJEMY:

  • Pakiet relokacyjny do Wrocławia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusowym (4-7k brutto mies.)
  • Wyjątkową możliwość rozwijania wg ścieżek: menadżerskiej i technicznej
  • Praca w nowoczesnej strukturze organizacyjnej
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Praca z nowoczesnymi technologiami i globalnymi klientami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy