Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Młodszy Programista C (Quality Assurance)

PHOENIX SYSTEMS SP Z O OO firmie

6 0009 000 brutto / mies.

PHOENIX SYSTEMS SP Z O O

Henryka Sienkiewicza 10

Łomża

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

Mile widziane

  • IoT

  • ARM

  • IA32

  • Embedded systems

O projekcie

W Phoenix Systems rozwijamy system operacyjny Phoenix-RTOS. Phoenix-RTOS 3 został dostrzeżony przez EE Times jako kandydat na stworzenie standardu systemu operacyjnego dla Internetu Rzeczy.

Dzięki swej innowacyjności i rozwojowi jednego z pierwszych systemów operacyjnych dla Internetu Rzeczy jesteśmy rozpoznawalni na świecie. Nasz system Phoenix-RTOS stosowany jest w produktach takich jak: koncentrator danych, inteligentny licznik gazu, inteligentny licznik energii.

Obecnie przystępujemy do tworzenia oprogramowania, które będzie miało zastosowanie w nowoczesnych systemach samolotów i dronów. Naszym celem jest opracowanie nowego europejskiego systemu operacyjnego dla bezzałogowych statków powietrznych oraz stworzenie systemu, wyprzedzającego światowe standardy informatyki.

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenie się w system operacyjny Phoenix-RTOS,

  • poznanie budowy systemu w praktyce,

  • zapoznanie się ze środowiskiem budowania naszego systemu i uruchamianie systemu na różnych architekturach sprzętowych,

  • przeprowadzanie testów i ich automatyzacja,

  • praca twórcza wymagająca zaprojektowania systemu do testowania,

  • rozwój narzędzi do testowania,

  • analiza wymagań DO-178C,

  • zaimplementowanie środowiska testowego realizującego przypadki testowe DO-178C,

  • przeprowadzenie testów,

  • analiza wyników,

  • szukanie błędów,

  • analiza architektury systemu operacyjnego,

  • analiza kodu źródłowego,

  • opracowanie zmian w oparciu o wnioski z analizy błędów.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania (tworzenie przypadków testowych, tworzenie testów automatycznych, tworzenie planów testów, analiza wykrytych błędów itp.),

  • umiejętność tworzenia testów automatycznych z wykorzystaniem języków C/C++ i języków skryptowych (Bash, Python),

  • umiejętność projektowania nowych przypadków testowych i udoskonalania już istniejących,

  • znajomość architektury systemów komputerowych,

  • znajomość zagadnień związanych z integracją sprzętu i oprogramowania,

  • znajomość systemu operacyjnego,

  • umiejętność wniknięcia w kod i zrozumienia go,

  • dociekliwość, poczucie odpowiedzialności inżynierskiej,

  • upór, cierpliwość,

  • gotowość do stawiania czoła porażkom w drodze do sukcesu,

  • analityczne myślenie,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • udział w tworzeniu systemu operacyjnego, który ma wyprzedzać światowe standardy informatyki,

  • możliwość pozyskania dogłębnej wiedzy o systemach operacyjnych,

  • możliwość awansu zawodowego i rozwoju,

  • stabilność zatrudnienia,

  • elastyczne godziny pracy,

  • przestronne biuro zlokalizowane w centrum Łomży,

  • benefity pracownicze - prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, szkolenia językowe,

  • przyjazną i twórczą atmosferę pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z HR

2

Wykonanie zadania

3

Rozmowa z osobą techniczną

Dzięki swej innowacyjności i rozwojowi jednego z pierwszych systemów operacyjnych dla Internetu Rzeczy jesteśmy rozpoznawalni na świecie.

Nasz system Phoenix-RTOS stosowany jest w produktach takich jak: koncentrator danych, inteligentny licznik gazu, inteligentny licznik energii.

Obecnie przystępujemy do tworzenia oprogramowania które będzie miało zastosowanie w nowoczesnych systemach samolotów i dronów.

Naszym celem jest opracowanie nowego europejskiego systemu operacyjnego dla bezzałogowych statków powietrznych oraz stworzenie systemu, wyprzedzającego światowe standardy informatyki.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych inżynierów oprogramowania zorientowanych na tworzenie technologii od podstaw i działalność badawczo-rozwojową.

Przewiń do profilu firmy