Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista Embedded [EEYE]

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.O firmie

  • Okulickiego 7/9, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • C

Mile widziane

  • Python

  • Bash

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy oprogramowaniu konstelacji satelitarnej realizowanej przez polskie podmioty z rynku kosmicznego w oparciu o platformę Hypersat;

  • Pisanie oprogramowania na mikrokontrolery dla podsystemów satelity;

  • Udział w tworzeniu architektury oprogramowania;

  • Testowanie napisanego oprogramowania;

  • Pisanie dokumentacji w języku angielskim;

  • Udział w testowaniu otrzymanego sprzętu elektronicznego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne;

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność tworzenia oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) – np. Coretex M, MSP430;

  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego (np. FreeRTOS, RTEMS);

  • Praktyczna znajomość C/C++;

  • Praktyczna znajomość interfejsów komunikacyjnych (np. I2C, SPI, UART, SpaceWire);

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i pisanie dokumentacji technicznej;

  • Znajomość systemów kontroli wersji (git).

  • Praktyczna znajomość języków skryptowych np. Bash, Python;

  • Znajomość układów FPGA i SoC (np. Zynq, SmartFuson2);

  • Podstawowa znajomość elektroniki / umiejętność czytania schematów;

  • Znajomość technik standardów tworzenia aplikacji, np. MISRA;

  • Doświadczenie pracy w systemie CI/CD ;

  • Znajomość standardów ESA (np. ECSS, PUS-C);

  • Doświadczenie w pracy z systemami budowania oprogramowania (make, cmake, qmake).

To oferujemy

  • udział w tworzeniu nowoczesnej, macierzowej organizacji z sektora kosmicznego;

  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego podczas pracy przy projekcie lotnym, kończącym się wystrzeleniem grupy satelitów na orbitę.

  • przyjazną atmosferę pracy i styczność z najnowszymi technologiami;

  • umowę o pracę, atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie;

  • możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, zdrowie oraz Karta MultiSport);

  • inwestowanie w rozwój pracownika (np. szkolenia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wiodącą firmą polskiego sektora kosmicznego, rozwijającą systemy świadomości sytuacyjnej w przestrzeni kosmicznej, działającą również w obszarze zaawansowanych systemów pomiarowych dla nauki.

Przewiń do profilu firmy