Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista ERP

MAP solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Legionowo

    Legionowo, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój funkcjonalny oprogramowana klasy ERP zgodnie z zapotrzebowaniem klientów;

  • Optymalizacja istniejących rozwiązań;

  • Tworzenie dokumentacji tworzonych i modyfikowanych projektów;

  • Archiwizacja kodów źródłowych;

  • Bieżący nadzór nad poprawnością pracy dostarczonych przez MAP solutions rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Podstawowej umiejętności programowania w technologii Microsoft .Net, VBA, VBS;

  • Znajomości programowania oraz zarządzania relacyjnych baz danych (preferowany MS SQL Server);

  • Kreatywności w rozwiązywaniu problemów;

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole;

  • Zaangażowania.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie przetwarzania danych oraz ich raportowania;

  • Znajomości zagadnień biznesowych związanych z oprogramowaniem klasy ERP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub inną na życzenie);

  • Dostęp do wiedzy i doświadczenia zgromadzonego na przestrzeni 25 lat funkcjonowania firmy;

  • Zaangażowanie w tworzenie oprogramowania dla klientów zróżnicowanych branżowo i wielkościowo;

  • Dostęp do nowoczesnych technologii;

  • Kursy i szkolenia;

  • Pracę w miłej atmosferze;

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

MAP solutions Sp. z o.o.

MAP solutions działa na rynku IT od 1992 roku. Dostarczamy, wdrażamy i tworzymy rozwiązania do zarządzania firmą.

Nasze doświadczenie potwierdzone jest zaufaniem ponad 7000 Klientów a potencjał firmy stanowi zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie.

Jesteśmy Partner firmy Microsoft, Comarch i Sage a kwalifikacje w zakresie systemów informatycznych, zapewniają MAP solutions wiodącą pozycję na rynku dostawców oprogramowania IT.

Przewiń do profilu firmy