Oferta pracy

Młodszy Programista Front-end (Angular)

Asseco Poland S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

System operacyjny

O projekcie

Szukasz swojej pierwszej pracy w roli Młodszego Programisty Front-end? Preferujesz tworzenie warstwy frontend i chciałbyś pracować z frameworkiem Angular? U nas możesz się rozwijać przy projektach związanych ze sztuczną inteligencją, machine learning, data science w zespole doświadczonych Programistów. Dołącz do zespołu Asseco Poland! Aplikuj i dowiedz się więcej!

Praca zdalna 100% lub w jednym z naszych biur w formie hybrydowej.

Twój zakres obowiązków

  • Praca z nowymi rozwiązaniami obejmującymi Data Science, AI oraz machine learning przy jednym z największych systemów informatycznych w Polsce

  • Tworzenie warstwy frontend w oparciu o framework Angular 8+

  • Pisanie testów jednostkowych

  • Udział w testach funkcjonalnych i akceptacyjnych

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkownika

  • Współpraca w zespole scrumowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne/w trakcie studiów (min. 3 rok studiów)

  • Dobra znajomość HTML, CSS

  • Praktyczna znajomość JavaScript

  • Pierwsze zrealizowane projekty (na studiach lub hobbistyczne) związane z tworzeniem warstwy frontend

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • Otwartość na pracę zespołową

  • Zainteresowanie nowymi technologiami, chęć nauki i rozwoju

Mile widziane

  • Doświadczenie komercyjne na stanowisku Młodszego Programisty Front-end

  • Znajomość RxJS

  • Znajomość koncepcji integracyjnych REST/SOAP i jego obsługi po stronie front-end

  • Znajomość języka SQL

  • Znajomość języka Java

  • Umiejętności z obszaru UI/UX

  • Znajomość biblioteki Bootstrap 3

  • Praktyczna znajomość Angular 2+, TypeScript

  • Znajomość narzędzi wspierających continuous integration/continuous delivery (np. Jenkins, Gitlab CI, Maven, Gradle)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Zadanie techniczne

4

Spotkanie online

5

Decyzja o zatrudnieniu

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy