Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy programista Front End

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2018-06-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sybilla Technologies, sp. z o.o. (ST) provides industry standards’-based IT solutions for the scientific research and development that can also be applied in the general public domain. We focus on the fields of observational astronomy, astrophysics and psychophysiology (smart clothes), and utilize the contemporary approach and modern software architecture, and techniques to address the needs and optimize the work in these.

    ST intends to capitalize on the accession of Poland to ESA, EU SST, the developing interest in the area of professional, ground-based astronomical observatories and amateur, standalone telescopes by taking advantage of the profound knowledge in the field of the observational astrophysics and deep understanding of the novel technologies required for successful IT expert systems delivery. Company helps to operate more than twelve telescopes on five continents and is developing software for the next six to come online in next three years.

    The mission of Sybilla Technologies is to become the premier provider of the software for autonomous and robotic telescopes and telescope networks for both, the amateurs and professionals.

    Sybilla Technologies is dedicated to building long-term relationships with customers through quality training and customer support and aims to be recognized as the leading company in Europe in the field of autonomous astronomical observatories’ software.

    Młodszy programista Front End dla robotycznych obserwatoriów
    (JavaScript, HTML, CSS, także praca zdalna)

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska pracy

    Poszukujemy programisty posiadającego doświadczenie w pracy ze współczesnymi technologiami webowymi (JavaScript/TypeScript, CSS3, HTML5, WebGL, ASP.NET) oraz z programowaniem na platformie .NET (WPF, ASP.NET, XAML, UWP, MV*, Unity3D) pracującego w środowisku C# dla środowiska komputerów osobistych, serwerów oraz platformy Azure. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowanie nowych interfejsów i paneli kontrolnych do interakcji z sieciami robotycznych teleskopów i danymi, a także ewaluację i rozwijanie istniejącego oprogramowania w tym zakresie. Sybilla Technologies jest dostawcą rozwiązań informatycznych oraz operatorem 12 robotycznych obserwatoriów na 5 kontynentach i systematycznie poszerza swoją bazę klientów oraz produktów. W naszej działalności zajmujemy się automatyzacją procesu obserwacji obiektów w przestrzeni kosmicznej w celach: naukowych (gwiazdy, planety, galaktyki), edukacyjnych oraz komercyjnych (satelity, śmieci kosmiczne, asteroidy). Osoba zatrudniona będzie uczestniczyć także w rozwijaniu interfejsów dla danych psychofizjologicznych w ramach współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną.

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe (informatyka, fizyka, matematyka lub kierunki pokrewne),
    • 1-2 letnie doświadczenie w programowaniu w JavaScript/TypeScript,
    • dobra znajomość systemu Windows,
    • znajomość systemów kontroli wersji, w szczególności Git,
    • profesjonalne podejście do pracy, inicjatywa i zaangażowanie,
    • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej,
    • umiejętność tworzenia czytelnych, intuicyjnych, estetycznych interfejsów użytkownika.

    Mile widziane

    • znajomość Aurelii/Webpack,
    • umiejętność wykorzystania programów graficznych do edycji grafiki wektorowej i/lub modeli 3D,
    • znajomość programu Visual Studio/Visual Studio Code, technologii wdrażania rozwiązań Docker,
    • umiejętność tworzenia interfejsów użytkownika w WPF, UWP lub Unity3D,
    • znajomość technologii webowych: CSS3, HTML5, ASP, .NET,
    • umiejętność programowanie w C# .NET.

    Oferujemy

    • elastyczne godziny pracy (także praca zdalna i na niepełny etat w Bydgoszczy lub Toruniu),
    • tworzenie przełomowych rozwiązań w oparciu o najnowsze rozwiązania, dla lidera na rynku robotycznych obserwatoriów,
    • pracę w twórczym i dynamicznym zespole,
    • szansę rozwijania kwalifikacji i kariery zawodowej we współpracy z klientami na całym świecie, agencjami kosmicznymi.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sybilla Technologies Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. (Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a, art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. c RODO)

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Sybilla Technologies Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]