Oferta pracy

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gabos software

Mikołowska 100

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular 2+

  • HTML

  • SCSS

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Nativescript

  • RESTful API

  • JSON

  • Git

Mile widziane

  • Jira

  • Node.js

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji tworzonych w oparciu framework Angular2+,

  • współpraca z innymi członkami zespołu deweloperskiego,

  • współtworzenie dokumentacji technicznych,

  • raportowanie postępu prac.

Nasze wymagania

  • poszukujemy absolwentów wyższych uczelni o profilu informatycznym oraz studentów ostatnich lat studiów,

  • jeśli jesteś osobą otwartą na zdobywanie nowej wiedzy w dziedzinie wytwarzania oprogramowania oraz działania rynku medycznego to idealnie będziesz pasował do naszego Zespołu,

  • poszukujemy osób kreatywnych, nie bojących się podejmowania samodzielnych decyzji, umiejących rzetelnie wykonywać powierzone im zadania.

  • jeśli jesteś pozytywnie nastawiony, chętny do działania i podejmowania nowych wyzwań to dobrze będziesz czół się w naszej Firmie,

  • umiejętność tworzenia aplikacji webowych,

  • znajomość Angular 2+, HTML, SCSS, Javascript, Typescript, Nativescript, RESTful API, JSON, Git,

  • umiejętność tworzenia przyjaznego i estetycznego GUI,

  • umiejętność pisania spójnego, logicznego i przejrzystego kodu,

  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii.

  • znajomość Jira, Node.js, baz danych SQL,

  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem aplikacji medycznych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę B2B (samozatrudnienie)

  • realizację dużych i skomplikowanych projektów również w ramach grupy kapitałowej WASKO, której jesteśmy częścią,

  • pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania rozwiązań,

  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń, współpracę z naszymi Ekspertami,

  • będziesz miał realny wpływ na realizowane projekty,

  • zapewniamy atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pracy,

  • dajemy Ci możliwość działu w innowacyjnych i prestiżowych projektach medycznych,

  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)

  • posiadamy grupową ofertę ubezpieczeniową na życie,

  • zapewniamy przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa na żywo / rozmowa zdalna

4

Decyzja

Gabos Software Sp z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom autorskie oprogramowanie, usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.