Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Programista Full Stack

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w 54 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Czym będziesz się zajmować?

    • Tworzeniem oprogramowania wykorzystując:
      • .NET - C# (technologie WPF/WebApi/EF/ASP.NET/WinForms)
      • TypeScript, Javascript, HTML, Angular
      • MS SQL Server
    • Korektą błędów w istniejącym oprogramowaniu
    • Współpracą z zespołem analitycznym i testowym

    Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

    • Wykształcenie wyższe lub status studenta/tki ostatnich lat, kierunków informatycznych i pokrewnych (elektronika, automatyka, matematyka, fizyka itp.)
    • Znajomość minimum jednego języka obiektowego spośród C# (preferowany) lub Java
    • Znajomość języka SQL
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznych oraz zasobów sieci www
    • Otwartość, umiejętność pracy w zespole i rzetelne podejście do obowiązków
    Mile widziane:
    • Znajomość WPF, ASP.NET, HTML, JavaScript, TypeScript, Angular
    • Doświadczenie z Visual Studio oraz systemów kontroli wersji
    • Znajomość baz SQL Server

    Benefity:

    • Praca w największej spółce IT
    • Szkolenia
    • Multisport
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Drużyna Active Team
    • Dostęp do zaawansowanych technologii
    • Kursy językowe
    • Prywatna opieka medyczna
    • Wyjazdy integracyjne
    • Owocowe poniedziałki

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.