Logo Pracuj.pl

Młodszy Programista Full Stack

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Python

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Angular

  • React.js

Mile widziane

  • SQL

  • Docker

  • GitLab

  • Linux

O projekcie

Chcesz pracować przy projektach badawczo-rozwojowych dla sektora cyberbezpieczeństwa oraz projektować rozwiązania, z których będą korzystać kraje Unii Europejskiej?

Pracujemy nad budową narzędzi do wykrywania ataków cybernetycznych za pomocą algorytmów Machine Learning oraz narzędzi do wizualizacji danych. Jeśli stawiasz na stabilną organizację, oferującej innowacyjne projekty i rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym zespole, nastawionym na rozwój, dołącz do nas!

Praca w 100% zdalna lub hybrydowa w naszym biurze w Warszawie - Ty wybierasz!

[rekrutacja prowadzona online]

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja i wdrażanie nowych funkcjonalności frontend oraz backend
  • Opracowywanie szczegółowej dokumentacji technicznej wytwarzanego kodu źródłowego, dbaniem o jej spójność i przejrzystość
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych
  • Usuwanie zlokalizowanych przez testerów błędów w kodzie źródłowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne bądź w trakcie studiów
  • Min. rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka Java
  • Znajomość lub chęć rozwoju w języku Python
  • Dobra znajomość JavaScript/TypeScript
  • Dobra znajomość Angular/React
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność pracy zespołowej i otwartość na naukę nowych technologii
  • Zdolność rozwiązywania problemów oraz dokładność w działaniu

  • Znajomość wzorców projektowych Java/Java EE
  • Doświadczenie w tworzeniu (mikro) serwisów REST
  • Podstawowa znajomość metodyki SCRUM
  • Znajomość baz danych SQL/noSQL
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: Docker, GitLab, Ajenti
  • Dobra znajomość systemu Linux

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Młodszy Programista Full Stack, Olsztyn