Oferta pracy

Młodszy Programista Full-Stack

Asseco Poland S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • TypeScript

  • .NET

  • ASP.NET

Mile widziane

  • React.js

  • Python

System operacyjny

O projekcie

Posiadasz doświadczenie komercyjne w programowaniu we front-endzie i back-endzie? Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim i chciałbyś rozwijać się w obszarze projektów międzynarodowych?

Szukamy właśnie Ciebie, aplikuj i dołącz do nas!

Praca zdalna lub w naszym biurze w Warszawie przy ul. Adama Branickiego 13

[rekrutacja online]

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności front-end i back-end z wykorzystaniem nowoczesnych frameworków webowych

  • Rozwiązywanie błędów zaraportowanych przez członków zespołu testerów

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne)

  • Znajomość Angular 2+ i TypeScript

  • Znajomość frameworków .NET, ASP.NET Web API i Entity Framework

  • Znajomość baz danych

  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim na poziomie min. B2

  • Znajomość technologii React oraz Python

  • Umiejętność zarządzania danymi i korzystania z różnych typów baz danych (SQL, NoSQL)

  • Umiejętność przygotowywania testów E2E, np. Cypress

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • Dostęp do zaawansowanych technologii

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie online

3

Decyzja o zatrudnieniu

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy