Oferta pracy

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Opolska 12

Prądnik Biały

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • SQL

  • Vue.js

  • Node.js

  • Express

Mile widziane

  • RabbitMQ

  • React.js

  • Redis

  • React Native

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Szkolimy osoby w najnowocześniejszych technologiach tj. NodeJS / Express lub PHP / Laravel z VueJS / NuxtJS przy codziennej współpracy z architektem oraz kilkoma doświadczonymi pracownikami. Wszystkie osoby biorące udział w szkoleniu projektują dokładnie taką samą aplikację od podstaw, którą można w przyszłości używać jako portfolio. Aplikację tę projektowali też wszyscy dotychczasowi pracownicy, dzięki czemu każdy z nich jest w stanie w każdej chwili udzielić wartościowej porady.

Podczas szkolenia uczymy jak wykorzystywać aplikację Docker do zarządzania obrazami, uczymy poprawnego używania standardów GitFLOW, REST API, uczymy wykorzystywać wzorce DRY, KISS, YAGNI, SOLID, czy Dependency Injection. Uczymy podstaw normalizacji, denormalizacji baz danych oraz poprawnego używania transakcji.

Nasze wymagania

Szukamy osób z początkującą umiejętnością programowania w dowolnym języku, z małym komercyjnym doświadczeniem lub bez, posiadających portfolio swoich projektów w serwisie github, najlepiej obejmujące aplikacje full-stackowe (backend & frontend), zainstalowane gdzieś na darmowym serwerze (np. Heroku).

Wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • kanban

Skład zespołu

  • fullstack developer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • TDD

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

To oferujemy

Oferujemy 3 miesięczne szkolenie (z możliwością podjęcia pracy) w najnowocześniejszych technologiach typu NodeJS / Express lub PHP / Laravel na backendzie oraz VueJS / NuxtJS na frontendzie przy codziennej współpracy z architektem oraz kilkoma doświadczonymi programistami.

Wszystkie osoby biorące udział w szkoleniu projektują dokładnie taką samą aplikację od podstaw, którą można w przyszłości używać jako portfolio. Aplikację tę projektowali też wszyscy dotychczasowi pracownicy, dzięki czemu każdy z nich jest w stanie w każdej chwili udzielić wartościowej porady.

Podczas szkolenia uczymy poprawnego używania standardów GitFLOW, REST API, wzorców DRY, KISS, YAGNI, SOLID, czy Dependency Injection, a także podstaw normalizacji, denormalizacji baz danych oraz transakcji.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Prezentacja dowolnej aplikacji full-stackowej

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Rozmowa techniczna

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu zaawansowanych aplikacji webowych, mobilnych oraz utrzymaniem serwerów z rodziny Unix.

W skład firmy wchodzi kilkunastu doświadczonych programistów oraz architekt z 16-letnim doświadczeniem. Pracujemy dla klientów zagranicznych z całego świata (USA, UK, Israel).

Przewiń do profilu firmy

Jakie są nasze cele

Uważamy, że każdy kto ma predyspozycje do pracy w IT powinien móc szkolić się w nowoczesnych technologiach, pracować na sprzęcie wysokiej klasy, w przyjaznej atmosferze i cieszyć się stałym rozwojem finansowym.

Jak pracujemy

Pracujemy 7h dziennie w trybie hybrydowym lub zdalnym (na czas pandemii). Mamy elastyczne godziny pracy. W biurze do dyspozycji są: dwa nowoczesne monitory DELL IPS 27'' o rozdzielczości WQHD, laptop MacBook PRO, słuchawki bezprzewodowe, biurko z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło komputerowe oraz miła i przyjazna atmosfera.

Wynagrodzenie po szkoleniu

od 4200 zł (fvat) / 3100 zł brutto / miesięcznie

- pierwsza wypłata podwójna (bonus powitalny)

- płatny 18 dniowy okres zwolnienia od świadczenia usług / rok

- dodatek na leczenie (600 zł / kwartał),

- co 2 lata dodatkowe 20 dni wolne "na regenerację"

- co 6 mc podwyżka z automatu

Dla czynnych żołnierzy WOT: od 5150 zł (fvat) / 4150 zł brutto / miesięcznie

Wyślij do nas swoje CV, nr telefonu oraz link do portfolio na githubie.