Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista

Atinea Sp. z o.o.

25,0035,00 brutto / godz.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w kierunku technicznym – wymagające zadania,

  • Wpływ na wygląd i rozwój systemów oraz aplikacji, które wytwarzamy dla naszych klientów,

  • Gwarantujemy różnorodność zadań,

  • Możliwość pracy w różnych ciekawych projektach.

  • Wsparcie na początkowych etapach współpracy, abyś mógł/mogła rozwinąć w pełni swoje umiejętności,

  • Możliwość rozwoju w kierunku biznesowym – poprzez bezpośrednie prowadzenie projektów z naszymi klientami

Nasze wymagania

  • biegła znajomość co najmniej dwóch języków programowania,

  • chęć poznawania nowych technologii, ale również ich tworzenia,

  • chęć poszerzenia wiedzy i umiejętności w zakresie algorytmiki i programowania, która zostanie wstępnie zweryfikowana już na etapie rekrutacji,

  • dostępność min. 80h w miesiącu,

  • mile widziani studenci.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie:

  • 25zł/h na start po okresie próbnym

  • 35zł/h stawka dla uczestników II etapu OI po okresie próbnym

  • 45zł/h stawka po roku pracy dla większości

  • 55zł/h stawka po roku pracy dla 1/4 najlepszych

  • Umowę zlecenie,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Pracę zdalną,

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w zawodzie.

O nas

Zajmujemy się świadczeniem usług programistycznych dla dużych firm zarówno z Polski jak i zagranicy. W codziennej pracy nasze zespoły używają różnych języków, co głównie zależy od aktualnych potrzeb naszych klientów. Przykładowe języki, które używamy to: C, C++, C#, JAVA, PHP, React, Redux, Angular i inne.

Aktualnie rozwijamy nasze projekty edukacyjne z których korzystają najmłodsi, wspieramy naukę języków obcych poprzez naszą autorską platformę InstaLing, a także prowadzimy kursy programowania dla dzieci InstaKółko (gdzie również poszukujemy instruktorów), przy użyciu naszej platformy InstaKod, jesteśmy także twórcami konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.atinea.pl/praca/