Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Programista HD/BI

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Essembli Sp. z o.o.

    Essembli Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, testowaniu i wdrożeniach zintegrowanych systemów
    informatycznych, m. in. billing, CRM, Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Świadczymy także usługi utrzymaniowe oraz administracyjne.

    Działamy na rynku polskim oraz za granicą.

    Firma Essembli dołączyła do grupy BlueSoft – firmy dostarczającej rozwiązania i usługi IT.

    Nasz zespół to 90 pracowników w Warszawie i Gdańsku.

    Posiadamy kompetencje w zakresie billingu gazowego i energetycznego, obsługi klienta, regulacji i uwarunkowań na rynku energetycznym standardów branżowych oraz w pełnym spektrum technologii – od warstwy sprzętowej po warstwę aplikacyjną.

    Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie, realizować różnorodne projekty dla ciekawych i wymagających Klientów, zgłoś się do nas.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki i zadania m.in.:

    • Rozwój i utrzymanie obecnego oprogramowania w obszarze bazy danych oraz narzędzi raportowych
    • Projektowanie i implementacja rozwiązań w zakresie hurtowni danych oraz raportów

    Oczekiwania:

    • Znajomość języka programowania PL/SQL
    • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatnich lat studiów  - preferowane kierunki : Informatyka, Elektronika lub pokrewne

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanych kompetencji
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, dofinansowanie karty MultiSport)
    • Ciekawą i odpowiedzialna pracę w projekcie realizowanym dla jednego z największych polskich koncernów energetycznych
    • Stałą i stabilną pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub możliwość pracy w wymiarze czasu 4/5 etatu
    • Rozwój zawodowy w rozwijającej się firmie informatycznej
    • Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
    • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”