Logo Pracuj.pl

Młodszy Programista Hurtowni Danych

EG PolandO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

EG Poland

Wspólna 70

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure Synapse

  • Microsoft SQL Server

  • Analysis Services

  • Reporting Services

  • Integration Services

  • Power BI

Twój zakres obowiązków

  • Tworzymy i rozwijamy rozwiązania Business Intelligence używane w branży retail na rynku skandynawskim
  • Pracujemy zgodnie z podejściem Agile w kilkuosobowych zespołach
  • Korzystamy z technologii takich jak: Azure Synapse, Microsoft SQL Server, Analysis Services, Reporting Services, Integration Services, Power BI
  • Używamy Visual Studio oraz chmury Microsoft Azure
  • Nasze oprogramowanie jest automatycznie testowane przy każdej zmianie za pomocą CI (testy jednostkowe/integracyjne)
  • Dużą wagę przykładamy do code review

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów, kierunek informatyka, matematyka lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywne podejścia do realizowanych zadań
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań
  • Chęć doskonalenia swoich umiejętności

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę z programistami i projektantami z Polski oraz Skandynawii
  • Opiekę starszego programisty/mentora, który wspólnie z Tobą będzie poszukiwał najlepszych rozwiązań
  • Pracę w komfortowym biurze w Warszawie Wspólna 70, Park Avenue
  • Jesteśmy otwarci na pracę w niepełnym wymiarze godzin

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Wykorzystanie najnowszych technologii
  • Przyjazna atmosfera

Come as You Are

Are you a team player, competent and ready to grow? We would love to welcome you to our team. Know someone who would fit right in? Let them know.

In EG we deliver Nordic vertical software that helps our customers move their businesses further.

We always strive to get better: We are a passionate team of innovators, problem solvers and doers. As an integral part of our culture we take responsibility for our contribution to customers, to each other and to the society we live in.

Find out more at global.eg.dk or watch this short video: We are EG - YouTube if you want to know how the software, we deliver and how it makes a difference for many user every day.

EG has with its extensive industry knowledge and highly skilled staff a unique position as one of Scandinavia's biggest IT companies. EG works with the most recognized technologies and value-adding services. We are growing, because we work hard to create value for our customers every day.

Młodszy Programista Hurtowni Danych, Wspólna 70, Śródmieście, Warszawa