Logo Pracuj.pl

Młodszy Programista Hurtowni Danych

PROVIDENT PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • SSIS

  • ETL

  • SQL Server

  • T-SQL

Mile widziane

  • OLAP

  • DevOps

  • AWS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz przede wszystkim:

a) rozwijać Hurtownie Danych w zakresie:

- tworzenia kodów źródłowych dla procesów zasilających hurtownie danych,

- projektowania i tworzenia procesów integracji danych (pakiety ETL),

- tworzenia dokumentacji technicznej wdrażanych rozwiązań,

- przeprowadzania testów wdrażanych rozwiązań,

b) obsługiwać i utrzymywać Hurtownie Danych,

c) tworzyć kody procedur, funkcje SQL, budować pakiety SSIS, procesy zasilające i przetwarzające dane,

d) analizować błędy i rekomendować oraz wdrażać zmiany.

Nasze wymagania

Czy Młodszy Programista Hurtowni Danych to praca dla Ciebie? Przekonajmy się:

1. Dopełnij nazwę „HURTOWNIA …”:

A. mrożonek

B. przeciwieństwo sprzedaży w detalu

C. baz danych

2. Słyszysz – „BAZA” – myślisz:

A. każdy z czterech narożników wewnętrznego pola do gry w baseball

B. noclegowa

C. danych

3. Najbliżej Ci do „JĘZYKA”:

A. każdego obcego - jestem poliglotą

B. ciała – można z niego wiele wyczytać o drugim człowieku

C. programowania

4. Rozwiń skrót „SQL”:

A. sound quality loud

B. school

C. structured query language

5. Język „ANGIELSKI” znam na poziomie:

A. wakacyjnym

B. czytania dokumentacji technicznej

C. średniozaawansowanym – używam swobodnie w mowie i piśmie

6. Ukończyłeś/aś studia wyższe na kierunku:

A. humanistycznym: dziennikarstwo, komunikacja społeczna, marketing, psychologia, socjologia

B. marketing

C. informatyka, matematyka lub pokrewne

7. W sytuacji, gdy nie znam znaczenia słowa/sformułowania, które padło w towarzystwie:

A. robię mądrą minę i udaję, że wszystko rozumiem

B. kończę rozmowę

C. pytam o znaczenie / dowiaduję się otwarcie co to znaczy

Jeśli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania to „C”, to być może stanowisko Młodszy Programista Hurtowni Danych w naszym zespole czeka właśnie na Ciebie!

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

To oferujemy

  • pracę zdalną,
  • elastyczne godziny pracy,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pakiet opieki medycznej,
  • dzień wolny na wolontariat,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji,
  • pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych,
  • platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

My wierzymy w Twój plan. Teraz czas na Ciebie.

Chcesz wkroczyć na prostą drogę do kariery?

Młodszy Programista Hurtowni Danych, Warszawa