Oferta pracy

Młodszy Programista JAVA EE

IST Software Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Angular

  • JavaScript

  • SQL

Mile widziane

  • MySQL

  • MariaDB

  • JHipster

  • Git

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie na platformie projektowej zadań przydzielonych do wykonania

  • ustalanie sposobu realizacji oraz szacowanie pracochłonności wykonania przydzielonych zagadnień

  • realizacja przydzielonych zadań związanych z budową, rozbudową, naprawą lub rozpoznawaniem nowych technologii

  • komunikacja z zespołem w zakresie doprecyzowania wymagań (Analitycy, PM) lub ustalenia sposobu realizacji (Architekt, Programiści)

  • uczestnictwo w spotkaniach dot. wymiany wiedzy i planowania prac

  • opracowywanie dokumentacji technicznej dot. wykonanych prac

Nasze wymagania

  • umiejętność tworzenia kodu w technologii Java EE

  • umiejętność myślenia i programowania obiektowego

  • znajomość komponentów i technologii wykorzystywanych w projektach aplikacji webowych w Java EE

  • podstawowe rozumienie koncepcji Spring

  • znajomość języka SQL

  • umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju osobistego

  • chęć rozwoju w obszarze tworzenia aplikacji mobilnych w oparciu o Flutter

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • tester manualny
  • project manager
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • statyczna analiza kodu

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat lub b2b

  • korzystne i stabilne wynagrodzenie

  • udział w innowacyjnych projektach informatycznych

  • dofinansowanie ubezpieczenia grupowego

  • rodzinna i otwarta atmosfera pracy

  • w każdym tygodniu słodka niespodzianka w kuchni

  • dofinansowanie do uczestnictwa w wydarzeniach sportowych

  • kreatywny odpoczynek z dużym ekranem, Sony PlayStation i innymi pomysłami

  • brakuje nam jednej osoby do przegłosowania zakupu stołu bilardowego ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

IST Software Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią grupy KAELMO, razem nasz zespół stanowi blisko 25 osób. Oferujemy pracę dla programistów Java EE w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, przy ambitnych projektach.

U nas głos każdego członka zespołu się liczy, wspólnie ustalamy zasady pracy i kierunki rozwoju. Prowadzimy projekty własne w dziedzinie zarządzania sportem, realizujemy złożone projekty eCommerce oraz dedykowane aplikacje dla firm i instytucji. Stawiamy również na projekty badawczo-rozwojowe, w których współpracując z naukowcami uczymy się wykorzystywać sztuczną inteligencję, a w planie mamy również wejście w technologię blockchain.

W naszym zespole są kobiety i mężczyźni, młodzi i doświadczeni, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i jednocześnie nauczą się czegoś od Ciebie. Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicach, preferujesz elastyczne godziny pracy i chcesz mieć możliwość czasem popracować zdalnie zapraszamy do kontaktu

Przewiń do profilu firmy