Ta oferta pracy jest nieaktualna od 498 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Programista Java

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Tworzymy oprogramowanie dedykowane, utrzymujemy i rozwijamy już istniejące systemy informatyczne dla firm oraz instytucji państwowych. Zwracamy dużą uwagę na znajomość wzorców projektowych, testowanie i pisanie kodu zgodnie z dobrymi praktykami. Poszukujemy pasjonatów, którzy będą tworzyć zgrany zespół.

    Masz doświadczenie w programowaniu w Java, ale wciąż czujesz się niepewnie w technologiach
    Java EE/Spring? Nie jest to problem. Mamy doświadczony zespół, który pomoże doszlifować powyższe umiejętności.

    Miejsce pracy: Centrum

    Dowiedz się więcej o nas: www.devminds.pl

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: MPJava/Katowice/02
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie i tworzenie aplikacji w języku Java,
    • Wdrażanie i implementacja aplikacji biznesowych,
    • Testowanie i utrzymanie stworzonych aplikacji,
    • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.

    Wymagania:

    • Umiejętność programowania w języku Java (mile widziane poparte doświadczeniem zawodowym),
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną),
    • Duża chęć do nauki i pracy,
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

    Mile widziane:

    • Znajomość Java EE, Hibernate, Spring,
    • Znajomość XML, HTML, SQL, CSS,
    • Znajomość Angular,
    • Znajomość systemów bazodanowych (np. OracleSQL), systemów kontroli wersji (np. SVN, Git) i budowania (np. Maven, Gradle).

    Oferujemy:

    • Pakiet profesjonalnych szkoleń,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity,
    • Wyśmienita lokalizacja (centrum) i warunki pracy,
    • Praca w międzynarodowym środowisku,
    • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów w najnowszych technologiach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn.29.08.1997 r., (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

    bottom