Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista Java

Uniwersytet Jagielloński

Gołębia 24

Kraków

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko

Zadania:

  • udział w projektowaniu i rozwoju centralnej aplikacji uczelni obsługującej tok studiów – USOS
  • konsultacja wymagań z użytkownikami kluczowymi systemu
  • konsultacje oraz współpraca z producentem aplikacji
  • wykonywanie zaplanowanych funkcjonalności we współpracy z innymi programistami zespołu
  • prace związane z konfiguracją systemu oraz jego testowaniem

Wymagania:

  • umiejętność programowania w Java
  • znajomość CSS, JavaScript, ajax, jQuery
  • znajomość pracy w konsoli linux
  • dobra organizacja własnej pracy, umiejętność zarządzania czasem, zdolność do realizacji wielu zadań równocześnie
  • kreatywne podchodzenia do powierzonych zadań i obowiązków
  • chęć do nauki oraz rozwijania dobrych i ciekawych rozwiązań

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień Continuous Integration, Delivery, Deployment, doświadczenie z Jenkins
  • znajomość serwera aplikacyjnego Apache Tomcat
  • znajomość środowiska Eclipse
  • znajomość Apache Maven
  • znajomość technologii: JSF(MVC), PrimaFaces, Hibernate

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i udział w ciekawym projekcie łączącym różne technologie
  • przyjazną atmosferę pracy, sympatyczny i pomocny zespół
  • pełne wsparcie w nauce i wdrożeniu do pracy
  • biuro w centrum Krakowa
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w dużej i stabilnej firmie
  • pakiet socjalny: m.in. karta Multisport, dofinansowanie do wczasów letnich i zimowych, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, trzynasta pensja, pakiet medyczny

Zainteresowani proszeni są o składanie CV (z podaniem przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej) wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie ww. wymagań. Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Uniwersytet Jagielloński zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadamiania o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Ogłoszenie archiwalne