Logo Pracuj.pl

Młodszy Programista JAVA - Obsługa systemów informatycznych

OMC ENVAG Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

OMC ENVAG Sp. z o.o.

Iwonicka 21

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i rozwijanie aplikacji opartych na technologii JEE
  • bieżące wsparcie i współpraca z Administratorem Systemów Informatycznych (administracja systemów Windows Server, Linux, Microsoft 365)
  • zapewnienie wsparcia i szkoleń dla pracowników w zakresie IT

Nasze wymagania

  • znajomość technologii JEE (JSP/Servlet), SQL(Postgresql), ORM (Hibernate), Apache Tomcat
  • znajomość technologii HTML, CSS, JavaScript, JQuery, itp.
  • znajomość Java Web Framework (Spring io, Apache Struts) lub chęć ich poznania
  • umiejętność samodzielnej pracy z rozwiązaniem (od wymagań do wdrożenia)
  • otwartość na kontakty z użytkownikami

Mile widziane

  • znajomość Microsoft 365
  • znajomość środowiska Linux, Windows Server
  • znajomość Active Directory
  • znajomość środowiska Windows i aplikacji biurowych Microsoft Office
  • znajomość zagadnień sieciowych
  • doświadczenie w prowadzeniu wsparcia IT
  • znajomość sprzętu komputerowego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach, karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą „pod klucz” urządzeń i systemów pomiarowych (analizatory), służących do kontroli procesów technologicznych i monitoringu środowiska.

Aktualne oferty pracodawcy
INF/2021

Młodszy Programista JAVA - Obsługa systemów informatycznych, Iwonicka 21, Warszawa