Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista Java

BEROBASKET

5 0007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Praca 100% zdalnie, z dowolnego miejsca zamieszkania

Jesteśmy młodym zespołem, tworzącym gry i aplikacje na urządzenia mobilne i stacjonarne. Cały czas intensywnie się rozwijamy i poszukujemy osób, które razem z nami chciałyby realizować swoje pasje. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Więcej informacji na naszej stronie firmowej

ZADANIA:

  • tworzenie gier i aplikacji na urządzenia mobilne;
  • rozwój i utrzymanie istniejących projektów;
  • współpraca z programistami, analitykami i testerami;

WYMAGANIA:

  • przynajmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w programowaniu lub własne projekty gier / aplikacji;
  • umiejętność programowania w języku Java;
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT;
  • znajomość relacyjnych baz danych;

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (6 000 zł - 7 000 zł netto przy B2B lub 5 000 zł - 5 800 zł brutto przy umowie o pracę);
  • pracę w 100% zdalną;
  • pracę przy ciekawych projektach w branży gier;
  • elastyczne godziny pracy;
  • umowę zlecenie, umowę o pracę lub współpracę w ramach własnej działalności gospodarczej;

Ogłoszenie archiwalne