Logo Pracuj.pl

Młodszy Programista Java (sektor publiczny)

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Mile widziane

  • Spring

  • SQL

  • PostgreSQL

System operacyjny

O projekcie

Chcesz budować złożone aplikacje integrujące się z wieloma systemami? Chcesz kontynuować swoją karierę w największej polskiej firmie informatycznej, realizując projekty dla sektora publicznego w Polsce? Jeśli tak, dołącz do nas, buduj i rozwijaj system do obsługi procesów celnych w obszarze Unii Europejskiej. Aplikuj i dowiedz się więcej.

Wszystkie rekrutacje prowadzimy online

Praca zdalna 100%

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymanie aplikacji opartych o technologie Java
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie komercyjne w zakresie programowania w języku Java 8+
  • Ukończone studia lub student ostatnich lat kierunku informatycznego lub pokrewnego (oczekiwana dostępność min. 4/5 etatu)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • Język angielski na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość Spring
  • Znajomość SQL i PostgreSQL

Podział czasu pracy

70%

Rozwój oprogramowania

10%

Utrzymanie systemu

10%

Tworzenie dokumentacji

10%

Spotkania zespołowe

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • tester manualny
  • project manager

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Młodszy Programista Java (sektor publiczny), Kielce