Oferta pracy

Młodszy Programista Java – Staż

PSI Polska

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

PSI Polska

Towarowa 37

Stare Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java 11

System operacyjny

O projekcie

W jaki sposób pracujemy, / z jakich technologii korzystamy?

• Client side: Java 11 (wkrótce Java 17)

• Server side: Java EE 8, WildFly21

• DB: PostgreSQL, Oracle, MS SQL

• Tools: Jenkins, Sonar, Docker, Kubernetes, Maven, Git ,BitBucket

• Używamy JIRA/Confluence

• Wydajny laptop deweloperski, 2 monitory

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie autorskich produktów PSI w technologii Java

  • Dbałość o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami

  • Wspieranie zespołu w bieżących pracach utrzymaniowych i tworzeniu dokumentacji

Nasze wymagania

  • Status studenta ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: informatyka bądź pokrewne)

  • Znajomość technologii Java na poziomie umożliwiającym samodzielne wykonywanie zadań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • 3- miesięczny, płatny staż z realną możliwością przejścia na długoterminową współpracę

  • Ciekawe projekty realizowane dla dużych, zadowolonych klientów (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Empik, CCC, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań)

  • Możliwość tworzenia i rozwijania autorskich produktów PSI (dla przykładu - jesteśmy w pierwszej 10. najlepszych światowych systemów WMS)

  • Pracę w zespole specjalistów z wieloletnim stażem, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Biuro w samym centrum Poznania – 3 minuty od dworca PKP, park koło biura

  • Komfortowe wyposażenie biura – kilkuosobowe pokoje, chillout-room, parkingi i prysznice dla rowerzystów

  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o 50-letniej tradycji

  • Elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę bez sztucznej hierarchii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

PSI Polska

When you turn on the lights, transfer your luggage at the airport, fill up with fuel or travel by train - you probably use our software. Since 1969, we have been developing and integrating IT systems for energy, production and logistics. PSI Polska with its branch in Poznań is part of the international PSI AG concern, which employs over 2000 people worldwide, including more than 350 in Poznań. www.psi.pl.

Przewiń do profilu firmy