Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista Java

Qualent Sp.zo.o Sp.k

  • Zawrat 25, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Zawrat 25

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu i implementacji nowych produktów

  • Uczestniczymy w całym cyklu wytwarzania oprogramowania (od analizy wymagań do wdrożenia)

  • Mamy możliwość wpływu na zmiany technologiczne, wdrażanie dobrych praktyk i standardów dla poszczególnych aspektów wytwarzania oprogramowania

  • Uczestnictwo w wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji Java

  • Praca zgodna z metodyką Scrum

Nasze wymagania

  • Komercyjne doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy użyciu technologii Java oraz Spring min. 2 lata

  • Przywiązywanie wagi do wytwarzania oprogramowania wysokiej jakości w myśl idei software craftmanship

  • Doświadczenie w wykorzystaniu Maven, JPA, SQL

  • Doświadczenie w stosowaniu metodyki TDD

  • Umiejętność analizy i projektowania systemów informatycznych

To oferujemy

  • Ciekawe, ambitne i różnorodne zadania przy realizacji projektu dla nowego klienta biznesowego

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku (Niemcy, Skandynawia) biznesowym i technicznym

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny system bonusowy (pakiety medyczne Medicover Zdrowie Extra, pakiety Multisport wersja open)

  • Elastyczne godziny pracy oraz home office (pracujemy w 100% zdalnie), także możliwość pracy z wygodnego biura (ogród, prysznice, sala relaksu, dobry dojazd z prawie każdej części Warszawy)

  • Pracę w dobrej atmosferze, wspierających się zespołach, wśród pracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą m.in. w ramach wewnętrznych inicjatyw rozwojowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Qualent jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji do projektów wewnętrznych realizowanych dla naszych zagranicznych Klientów.

Jeśli nie lubisz klimatu korporacji, a mimo to chcesz pracować przy dużych, ciekawych i wymagających zagadnieniach, zapraszamy do współpracy.

Przewiń do profilu firmy