Oferta pracy

Decsoft S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • Git

Mile widziane

  • UML

  • SQL

  • SMART GWT

  • SoapUI

  • HTML

  • CSS

  • Linux

O projekcie

Czego się nauczysz:

• Korzystania z aplikacji Docker;

• Tworzenie i wdrażanie rozwiązań w środowiskach rozproszonych;

• Wykorzystanie środowiska opartego o oprogramowanie OpenShift;

• Wykorzystania nowych technologii w ekosystemie Java;

• Podstaw systemu operacyjnego Linux oraz technologii z nim powiązanych.

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie nowego oprogramowania w języku Java;

  • Utrzymywanie istniejących aplikacji napisanych w programie Java;

  • Tworzenie dokumentacji technicznej;

  • Tworzenie testów jednostkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub w trakcie studiów

  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych;

  • Znajomość języka Java 8 lub nowszym;

  • Znajomość Spring Framework wersja 4 lub wyższa;

  • Znajomość projektowania obiektowego oraz wzorców projektowych;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej;

  • Komunikatywność i kreatywność;

  • Samodzielność w rozwiązywaniu zadań;

  • Posługiwanie się narzędziami Version Contorrl, tj. GIT.

  • Znajomość języka UML;

  • Znajomość języka SQL;

  • Znajomość SMART GWT;

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami SoapUl;

  • Znajomość języków programowania;

  • Znajomość standardu HTML 5 i CSS 3;

  • Znajomość obsługi serwerów aplikacyjnych tj. jboaa, glassfish, webshere, tomcat;

  • Znajomość systemu Linux.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Elastyczne godziny pracy, dostosujemy się do Twojego grafiku zajęć na uczelni,

  • Możliwość realizacji dużych i ciekawych projektach informatycznych,

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami,

  • Opiekę medyczną oraz karty sportowo-rekreacyjne współfinansowane przez pracodawcę,

  • Ciekawą ofertę szkoleń zawodowych (technicznych i interpersonalnych),

  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole,

  • Możliwość zdobycia certyfikatów z oficjalnych ścieżek certyfikacji producentów technologii potwierdzających kompetencje zawodowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

DECSOFT S.A. jest polską spółką informatyczną świadczącą zaawansowane technologicznie usługi na rzecz szerokiej gamy klientów instytucjonalnych, przedsiębiorstw, organów administracji państwowej i samorządowej, służb mundurowych, uczelni.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie, kompetentny zespół złożony z najwyższej klasy specjalistów, wdrożona metodologia zarządzania projektami IT, współpraca z czołowymi dostawcami technologii pozwalają DECSOFT S.A. na realizację nawet najbardziej wymagających projektów teleinformatycznych.

Obecnie szukamy nowych Pracowników, o otwartych umysłach, którzy chcą podjąć pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Przewiń do profilu firmy