Logo Pracuj.pl

Młodszy Programista Java

BMS sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

BMS sp. z o.o.

aleja Słowiańska 10B

Bielany

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

O projekcie

Od ponad 20 lat tworzymy kompleksowe i zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla banków i instytucji finansowych. Aktualnie poszukujemy Młodszego Programisty Java.

We współpracy stawiamy na przyjazną, partnerską atmosferę. Jesteśmy otwarci na innowacje. Cenimy samodzielność, niezależność i inicjatywę oraz chęć dzielenia się wiedzą.

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwijanie już istniejących aplikacji opartych o technologie Java, Spring
  • wykonywanie code review
  • analiza kodu źródłowego w języku Java
  • pisanie testów jednostkowych
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe na uczelni technicznej
  • minimum roczne doświadczenie w programowaniu
  • dobra umiejętność programowania w Javie
  • doświadczenie w pracy z bazami danych np. Oracle/Postgresql
  • dobra znajomość Spring
  • otwartość na pracę z wykorzystaniem metodyk Agile
  • chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane

  • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem
  • uczestnictwo w projektach open-source, prelekcje na konferencjach

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

5-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • Continuous Integration
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole z wykorzystaniem nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w niewielkich zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów
  • stałe zatrudnienie w ramach preferowanej przez Ciebie formy zatrudnienia
  • lekcje języka angielskiego (zajęcia z native speakerem)
  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • Dyski SSD, IntelliJ Ultimate Edition, zewnętrzny monitor
  • Bezpłatny parking
  • Grille i imprezy, wyjazdy integracyjne
  • Hackathony, szkolenia, konferencje

Etapy rekrutacji

1

Telefon z działu HR

2

Rozmowa telefoniczna z programistą

3

Spotkanie online z managerem zespołu

4

Oferta współpracy lub informacja zwrotna

Od ponad 20 lat tworzymy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki.

Specjalizujemy się w sektorze finansowym, z sukcesem prowadzimy projekty dla instytucji z innych branż z zakresu zarządzania dokumentami, automatyzacji procesów biznesowych

oraz tworzymy systemy od podstaw w odpowiedzi na specyficzne wymagania klientów.

Młodszy Programista Java, aleja Słowiańska 10B, Bielany, Warszawa