Ta oferta pracy jest nieaktualna od 277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Programista Java

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Tworzymy oprogramowanie dedykowane, utrzymujemy i rozwijamy już istniejące systemy informatyczne dla firm oraz instytucji państwowych. Zwracamy dużą uwagę na znajomość wzorców projektowych, testowanie i pisanie kodu zgodnie z dobrymi praktykami. Poszukujemy pasjonatów, którzy będą tworzyć zgrany zespół.

Masz doświadczenie w programowaniu w Java, ale wciąż czujesz się niepewnie w technologiach
Java EE/Spring? Nie jest to problem. Mamy doświadczony zespół, który pomoże doszlifować powyższe umiejętności.

Miejsce pracy: Centrum

Dowiedz się więcej o nas: www.devminds.pl

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MPJava/Warszawa
Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w języku Java,
  • Wdrażanie i implementacja aplikacji biznesowych,
  • Testowanie i utrzymanie stworzonych aplikacji,
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w języku Java (mile widziane poparte doświadczeniem zawodowym),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną),
  • Duża chęć do nauki i pracy,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • Znajomość Java EE, Hibernate, Spring,
  • Znajomość XML, HTML, SQL, CSS,
  • Znajomość Angular,
  • Znajomość systemów bazodanowych (np. OracleSQL), systemów kontroli wersji (np. SVN, Git) i budowania (np. Maven, Gradle).

Oferujemy:

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity,
  • Wyśmienita lokalizacja (centrum) i warunki pracy,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów w najnowszych technologiach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn.29.08.1997 r., (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się