Oferta pracy

Młodszy Programista Java

Takto Sp. z o.o. sp.j.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Mile widziane

  • HTML

  • CSS

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie oraz rozwój istniejących funkcjonalności w ramach autorskiego systemu ekspertowego;

  • podejmowanie działań mających na celu utrzymanie właściwego działania systemu produkcyjnego;

  • implementacja, dokumentacja oraz testowanie wybranych funkcjonalności systemu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (absolwenci lub studenci ostatniego roku);

  • umiejętność programowania w języku Java;

  • znajomość: systemów kontroli wersji (Git, SVN) i narzędzia Maven, Drools lub innego języka logicznego, zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania;

  • wiedza w zakresie XML oraz systemów ekspertowych na poziomie podstawowym;

  • umiejętność szybkiego, kreatywnego i logicznego myślenia;

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

  • Znajomość JavaScript, HTML, CSS

To oferujemy

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje;

  • dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań;

  • wdrożenie do pracy w naszych zwinnych zespołach (Scrum, Kanban, DevOps);

  • korzystanie z takich narzędzi, jak: JIRA, Confluence, Jenkins, Git/SVN;

  • obecnie pracę zdalną, a docelowo hybrydowy model pracy (częściowo w biurze, częściowo na Home Office);

  • kompleksowy pakiet benefitów skrojonych na miarę - prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny, Multisport- Ty decydujesz!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku