Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Programista - Junior Software Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Omecon jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą w fazie stabilnego start-up’u. Specjalizuje się w rozwoju kompleksowych systemów informatycznych w zaawansowanych narzędziach technologicznych i nowoczesnych metodykach ich tworzenia.

    Wraz z poszerzaniem działalności spółki, zapraszamy do kontaktu z nami osoby z pasją, potencjałem i warsztatem programistycznym, które chcą efektywnie rozwijać swoje kompetencje i osiągać cele zawodowe w tym obszarze, jednocześnie integrując się w ramach naszego zespołu."

    Młodszy Programista | Junior Software Developer
    Miejsce pracy: Warszawa
    Bemowo

    Cele i odpowiedzialność:

    • zapewnienie wytworzenia określonego oprogramowania zgodnie z założoną funkcjonalnością i zakresem w zdefiniowanym czasie
    • dbałość o wysoką jakość i wydajność tworzonych produktów
    • dążenie do poprawy efektywności poprzez podnoszenie własnych umiejętności i kompetencji, poznawanie nowych technologii i narzędzi oraz poszukiwanie rozwiązań
    • dzielenie się wiedzą w zespole oraz korzystanie z know-how bardziej doświadczonych członków zespołu, w tym wypracowanych najlepszych praktyk (Best Practices)
    • dbałość o pozytywne relacje i efektywną współpracę zespołową w organizacji, a także o dobry wizerunek firmy

    Zadania:

    • aktywne planowanie działań oraz ich skuteczna realizacja
    • wybór najlepszych narzędzi do realizacji zadań i optymalizacja tworzonych produktów
    • monitorowanie postępów pracy własnej, dobra jej organizacja i efektywne zarządzanie czasem
    • doskonalenie procesu i techniki tworzenia systemów informatycznych w ramach stosowanej metodyki zwinnej (Agile / Scrum)
    • sygnalizowanie potrzeby wsparcia w realizacji zadania
    • dbanie o dobrą współpracę i wspólne znajdywanie efektywnych rozwiązań

    Wymagane umiejętności i wiedza:

    • Co najmniej roczne doświadczenie w komercyjnym programowaniu w języku Java (najchętniej w wersji 1.8)
    • Znajomość środowiska programistycznego NetBeans / Eclipse / IntelliJ
    • Umiejętność pracy z systemami Windows i Linux
    • Znajomość SQL na poziomie podstawowym
    • Dobra znajomość HTML5, CSS, JavaScript

    Mile widziane dodatkowe kompetencje (lub możliwość ich zdobycia):

    • Znajomość JEE (EJB, JPA), Spring, Spring Boot, Rest, JSON, Maven
    • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git (GitLab)
    • Znajomość baz danych PostgreSQL, MongoDB, Oracle (PL/SQL),
    • Znajomość serwerów aplikacyjnych np. GlassFish, WebLogic, Tomcat
    • Umiejętność pracy w środowisku opartym o metodyki zwinne oraz Continuous Integration
    • Znajomość narzędzi i bibliotek wspierających pracę programisty JUnit, Postman, JMeter
    • Doświadczenie w rozwoju systemów o architekturze mikrousług działających w środowisku Docker
    • Wykształcenie wyższe techniczne mile widziane informatyczne

    Oczekiwania:

    • sumienność i wytrwałość
    • aktywny i pozytywny kontakt interpersonalny
    • umiejętność planowania, analizy problemów i znajdywania rozwiązań

    Warunki zatrudnienia:

    • umowa o pracę lub kontrakt
    • czas pracy: etat
    • opieka medyczna
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.