Oferta pracy

Młodszy Programista

Home&youO firmie

  • Magnacka 15A, Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Home&you

Magnacka 15A

Kowale (pow. gdański)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój produktów w obszarze aplikacji desktopowej i webowej wspierających bieżącą działalność firmy,

  • tworzenie dokumentacji powykonawczej,

  • obsługa i wsparcie dla rozwijanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zapoznanie się z dokumentacją techniczną,

  • znajomość podstaw języków C#, PHP,

  • otwartość na nowe technologie,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość języka SQL i baz danych (MS SQL Server, Oracle, MySQL),

  • samodzielność i wysoki poziom odpowiedzialności.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, jak w "home",

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,

  • możliwość przystąpienia do karty Multisport,

  • pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Home&you

Jesteśmy liderem w branży home decor w Polsce. Od ponad 20 lat zajmujemy się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz. Zarządzamy marką home&you.

Przewiń do profilu firmy