Logo Pracuj.pl

Młodszy Programista

Comarch SAO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • .NET

  • C#

  • Angular

  • iOS

  • Android

O projekcie

Jesteś początkującym programistą i chcesz zdobyć cenne doświadczenie?

Ta oferta pracy jest dla Ciebie. Będziesz odpowiedzialny m.in. za tworzenie innowacyjnego oprogramowania, wsparcie techniczne oraz rozwiązywanie problemów w istniejących aplikacjach czy rozwiązaniach sprzętowych.

Dodatkowo otrzymasz od nas możliwość rozwoju swoich umiejętności pod okiem specjalistów oraz będziesz mógł aktywnie uczestniczyć

w międzynarodowych projektach.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z analitykami biznesowymi
  • Implementacja projektów funkcjonalnych
  • Diagnozowanie i poprawa błędów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziani również studenci ostatnich lat)
  • Praktyczna znajomość jednej z wymienionych technologii: Java, Bazy Danych, .NET/C#, Web: Angular, React, iOS/Android
  • Kreatywność, analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie analizy dokumentacji technicznej)

To oferujemy

  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

Aktualne oferty pracodawcy
MP/pr

Młodszy Programista, Lublin