Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Młodszy programista

SGA M. Wesołowski i ska sp.k.

5 00012 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • koa

  • react

  • SQL

Mile widziane

  • TypeScript

  • MongoDB

  • Redis

  • Python

  • PHP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji webowych fullstack,

  • Rozwój oprogramowania do wizualizacji danych,

  • Rozwój oprogramowania i narzędzi do analizy danych,

  • Praca w środowisku Linux

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka Javascript (Backend: Node.js, Koa/Express; Frontend: React),

  • znajomość podstawowych algorytmów i struktur danych,

  • podstawowa znajomość zasad działania technologii webowych

  • praktyczna znajomość baz danych,

  • znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość Typescript

  • znajomość Python, PHP, git

  • umiejętność administracji systemów linux

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Integration

  • DevOps

To oferujemy

  • stabilną pracę w dobrze zgranym zespole

  • organizacja pracy w metodologii Agile

  • możliwość realizacji ambicji zawodowych i szkolenia się w nowych technologiach,

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • wyjazdy integracyjne

SGA M.Wesołowski i s-ka sp.k. to unikalna w swojej ofercie firma tworząca innowacyjne narzędzia do zarządzania w ochronie zdrowia. Tworzone przez nas systemy analityczne wspomagają zarządzanie ochroną zdrowia w poszczególnych jednostkach medycznych i całych województwach.

Przetwarzamy miliony rekordów, naszą domeną są hurtownie danych, systemy analityczne i prezentacyjne, business intelligence, zarządzanie analityczne, itp.

Mamy dobrą, ustaloną od lat pozycję na rynku. Powiększamy zespół w odpowiedzi na nowe projekty i rosnące zapotrzebowanie klientów.

Poszukujemy młodszych programistów zainteresowanych wizualizacją i obróbką danych w technologiach webowych.

Przewiń do profilu firmy