Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Programista

Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A.O firmie

  • Łęczyńska 58, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A.

Łęczyńska 58

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie aplikacji multiplatformowych

  • Wdrażanie usprawnień technologicznych i projektowych

  • Rozbudowa software'owego portfolio firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu w .Net

  • Znajomość Python

  • Doświadczenie w pracy w środowisku Linux

  • Znajomości JavaScript/TypeScript,

  • Przynajmniej podstawowa znajomość HTML5 i CSS

  • Znajomość SQL

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza z Node.js, REST API

  • Doświadczenie z express.js

  • Podstawowa znajomość z zakresu UI/UX

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i jakości pracy