Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista maszyn CNC (C/Python)

UNI-KAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 0007 000 brutto / mies.

Słoneczna 3

Grabowiec (pow. toruński)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • C

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania wykorzystywanego w produkowanych przez nas maszynach CNC

  • Uruchamianie maszyn i procesów technologicznych

  • Kontakt z klientem w celu udoskonalania oprogramowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne)

  • Znajomość języków programowania Python lub C, .NET

  • Praktyczna znajomość środowiska LINUX - konfiguracja systemu operacyjnego

  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów programistycznych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego (praca z anglojęzyczną dokumentacją techniczną)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, atrakcyjny system premiowy oraz premia od wyników finansowych firmy, prywatną opiekę medyczną, dostęp do kart multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych)

  • Pracę w zespole o bardzo wysokiej kulturze pracy, nastawionym na realizację celu, współpracę i wzajemne wsparcie

  • Dostęp do najnowszych technologii, oprogramowania i sprzętu

  • Możliwość bardzo szybkiego rozwoju zawodowego

  • Udział w specjalistycznych szkoleniach w kraju i za granicą

  • Pracę przy różnorodnych i ciekawych projektach w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm branży technicznej

  • Możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań

  • Dobra atmosfera w pracy

Jesteśmy polską firmą od kilkunastu lat zajmującą się konstruowaniem maszyn. Od początku swojej działalności zajmowaliśmy się projektowaniem, budową i serwisowaniem maszyn sterowanych numerycznie (CNC). Początkowo tworzyliśmy i serwisowaliśmy maszyny na własne potrzeby, głównie w przemyśle poligraficznym, takie jak plotery (tnące i frezujące) i wycinarki laserowe do produkcji wykrojników introligatorskich. Kolejnym naturalnym etapem, odpowiadając na potrzeby rynku, było stworzenie samodzielnej firmy produkującej maszyny CNC.

Przez następne lata skonstruowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji kolejne typy maszyn. Realizowaliśmy również złożone modernizacje, serwisy i naprawy używanych maszyn CNC.

Obecnie, dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i serwisowaniu maszyn CNC, zespołowi kreatywnych inżynierów i wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz rozbudowanemu parkowi maszynowemu oferujemy całą gamę maszyn o różnorodnym zastosowaniu. W ofercie znaleźć można maszyny takie jak: wycinarka laserowa, wycinarka plazmowa, wypalarka plazmowa i inne.

Dołącz do Nas już dziś!

Przewiń do profilu firmy