Logo Pracuj.pl

Młodszy programista / Młodsza programistka Java/Angular Web

ITBEES sp. z o.o.O firmie

8 000–10 000
netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

ITBEES sp. z o.o.

Grota-Roweckiego 112b

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem Angular 2+

Nasze wymagania

  • Znajomośc frameworka Angular 2+ - zaawansowana dla Junior developerów
  • Znajomość angielskiego na poziomie min b2
  • Chęć nauki i rozwijania

To oferujemy

  • Praca pod okiem doświadczonego seniora w projektach komercyjnych. Duża dawka wiedzy i mentoring
  • W przypadku pozycji junior developera - zaangażowanie w projekt komercyjny po weryfikacji umiejętności, ewentualnie po dodatkowym czasie przeznaczonym na dokształcenie z elementów których brakuje w doświadczeniu danej osoby

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Firma ITBees powstała w 2021r. i zajmuje się tworzeniem oprogramowania w technologiach takich jak Angular, C#, VB.NET. Jesteśmy małym software housem zlokalizowanym we Wrocławiu.

Posiadamy doświadczonych developerów którzy potrafią skutecznie szkolić młodszych kolegów i koleżanki wprowadzając ich na rynek IT.

Jeśli już jakiś czas tworzysz oprogramowanie i masz doświadczenie w budowaniu aplikacji z użyciem technologii Angular wyślij zgłoszenie z dopiskiem "Angular Junior developer".

Zapewniamy że nie będziesz się nudzić, i zdobędziesz niezbędne doświadczenie do wejścia na rynek IT developmentu.

Młodszy programista / Młodsza programistka Java/Angular Web, Grota-Roweckiego 112b, Krzyki, Wrocław