Oferta pracy

Młodszy programista .NET/C# (backend)

Santander Leasing S.A.

  • Kolorowa 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Kolorowa 8

Poznań

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oraz implementacja oprogramowania w technologi C# .Net,

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji tworzonych komponentów oprogramowania,

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji integracyjnej (Swagger OpenAPI),

  • dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami

  • praca w środowisku wielu technologii / aplikacji w zakresie integracji pomiędzy systemami (RabbitMQ, WebApi, SOAP),

  • praca z wykorzystaniem procesów i narzędzi CI/CD (Gitlab),

  • praca w Scrum (zadania w backlogu, sprinty, planowanie, daily).

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe techniczne/informatyczne lub ostatni rok studiów,

  • umiejętność programowania obiektowego w języku C#,

  • podstawowa znajomość zapytań SQL i relacyjnych baz danych,

  • umiejętność koordynowania prac związanych z tworzeniem, wdrażaniem i utrzymaniem systemów informatycznych,

  • umiejętność analitycznego myślenia, szukania rozwiązań, łączenia faktów i wyciągania wniosków

  • motywacja do rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • umiejętność pracy zespołowej.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych grup finansowych w Europie i na świecie dobrą atmosferę w miejscu pracy,

  • pracę w środowisku Google Workspace, Google Cloud, CI/CD GitLab+Jenkins, OpenApi,

  • pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi,

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i nauki języków obcych, karty sportowe, dostęp do system kafeteryjnego),

  • pracę w modelu hybrydowym,

  • umowę B2B lub umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Już dziś odwiedź naszą stronę internetową, dowiedz się więcej i przekonaj Nas, że właśnie CIEBIE SZUKAMY.

www.santanderleasing.pl

Przewiń do profilu firmy