Oferta pracy

Młodszy programista .NET

AGATA Spółka AkcyjnaO firmie

AGATA Spółka Akcyjna

aleja Roździeńskiego 93

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • Microsoft SQL Server

  • T-SQL

  • Visual Studio Code

  • Visual Studio

  • ASP.NET

  • Visual Basic

Twój zakres obowiązków

  • Udział w istniejących i nowych projektach informatycznych realizowanych w firmie;

  • Tworzenie i utrzymanie oprogramowania w technologii .NET C#;

  • Weryfikacja kodu pod względem jakości, możliwości optymalizacji i wprowadzania zmian;

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej;

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań;

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność i nastawienie na pracę zespołową;

  • Odpowiedzialność i samodzielność;

  • Dobra znajomość Microsoft SQL Server, T-SQL, w szczególności tworzenia optymalnych zapytań;

  • Dobra znajomości środowiska Visual Studio;

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych ASP.NET;

  • Znajomość programowania w C# lub Visual Basic.

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.