Oferta pracy

Młodszy Programista .NET

PAG Sp. z o.oO firmie

PAG Sp. z o.o

Aleja Spółdzielczości Pracy 75

Lublin

PAG​ to miejsce łączące ludzi z pasją i wizją - ekspertów w swoich dziedzinach.

Zajmujemy się integracją systemów teletechnicznych i informatycznych. Dostarczamy usługi instalacyjne dla branży telekomunikacyjnej i elektrycznej. Jesteśmy zespołem tworzącym nowe produkty, nowe rozwiązania i wykorzystującym nowe technologie, których nasi partnerzy potrzebują. Otaczamy opieką - świadczymy serwis i wsparcie. Jesteśmy producentem przeznaczonego dla kolei Systemu Informacji Pasażerskiej – TrainINFO™.

Od momentu naszego powstania w 1999 roku przekonaliśmy wielu, że warto być razem z nami.
W roku 2020 zwiększamy tempo rozwoju. Poszukujemy ludzi z zacięciem i zamiłowaniem do pracy.
Sprawdź siebie, sprawdź nas, spójrz w przyszłość – www.pag.com.pl

Zadania:

  • Rozwój oraz utrzymanie oprogramowania tworzonego w środowisku .NET
  • Opracowanie specyfikacji technicznej i dokumentacji projektowej
  • Wsparcie zespołu wdrożeniowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewne (lub ostatnie lata studiów)
  • Praktyczna znajomość programowania w języku C# i znajomość technologii .NET (.NET 4.8, WPF, .NET Core)
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • Skoncentrowanie na jakości
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień z obszaru sieci komputerowych
  • Znajomość systemów operacyjnych takich jak Windows oraz Linux
  • Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość języka JavaScript
  • Zainteresowania z zakresu elektroniki

Dlaczego PAG:

  • Zatrudnimy Cię na umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy, chyba, że preferujesz inny rodzaj współpracy - jesteśmy otwarci
  • Wesprze Cię doświadczony zespół specjalistów
  • Dla nas ludzie są najważniejsi, dlatego inwestujemy w system szkoleń. Możesz samodzielnie wybrać, w jakim kierunku chcesz się rozwijać
  • Kursy języka angielskiego
  • Kawa, napoje i owocowe dni
  • Dofinansujemy wypoczynek dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Chcesz uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, sportowych? Świetnie, możesz na nas liczyć. Jesteśmy zespołem, pracujemy razem, ale razem też się bawimy.

Niektórzy z nas pracują dla firmy PAG od 10, 15 a nawet 20 lat, ciekawi Cię, dlaczego?
Sprawdź nas! Prześlij nam informację o sobie, czekamy na Twoją aplikację.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy