Oferta pracy

  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET 4.7+

  • .NET Core 3.1+

  • Visual Studio 2019

Mile widziane

  • SQL

  • Entity Framework

  • CORE

  • Bootstrap

  • jQuery

  • REST API

  • Xamarin

  • Docker

  • Telerik

  • BitBucket

  • SourceTree

  • JIRA

  • Jenkins

  • Azure

  • dbForge

System operacyjny

O projekcie

Praca w małym zespole 5 osobowym. Zajmujemy się głównie rozbudową aplikacji webowej oraz mobilnej, a oprócz tego tworzymy serwisy windows'owe. Pracujemy nad kilkoma projektami jednocześnie, co sprawia, że nasza codzienność jest urozmaicona pod względem zadaniowym. W naszej pracy stosujemy nowe technologie, obecnie jesteśmy w trakcie wdrożenie Microsoft Azure oraz .NET CORE. Każdy w naszym zespole jest ważny i ma wpływ na jego pracę oraz rozwój. Pracujemy w formie pracy synchronicznej.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymywanie istniejących rozwiązań

  • Integracja z API zewnętrznych dostawców

  • Udział w spotkaniach projektowych

  • Pisanie testów jednostkowych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Znajomość C# oraz .NET/ASP.NET Core/Framework

  • Znajomość języka SQL, Git

  • Znajomość Visual Studio

  • Znajomość HTML / CSS / JavaScript

  • Kreatywność i pasja, chęć poznawania nowych narzędzi, technologii

  • język SQL

  • Entity Framework/CORE

  • Bootstrap

  • jQuery

  • REST API

  • Xamarin

  • Docker

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4-6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • scrum

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość osiągania ambitnych celów

  • Umowę o pracę

  • Praca zdalna (również poza pandemią)

  • Luźna atmosfera w zaangażowanym zespole składającym się z pasjonatów w zakresie programowania

  • Ciągły rozwój, z możliwością udziału w szkoleniach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

CUK Ubezpieczenia

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 19 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 330 Placówek własnych i franczyzowych, 300 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online.

Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Przewiń do profilu firmy

Używane narzędzia:

  • R# (dla chętnych)

  • .NET 4.7+ i .NET Core 3.1+

  • Telerik

  • BitBucket + SourceTree

  • JIRA

  • Jenkins

  • Azure

  • MySQL, dbForge

  • Office 365 + Microsoft Teams

Zachęcamy do aplikowania osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.