Oferta z szybkim aplikowaniem

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Adrenalina Consulting Sp. z o.o. Sp.k.

Daimlera 2

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • JavaScript

  • AJAX

  • jQuery

  • Oracel

  • MSSQL

  • .NET

  • CSS

  • XML/XSL

  • PL/SQL

  • T-SQL

Mile widziane

  • Agural.js

  • MVC

  • Git

  • RESTful API

O projekcie

Praca nad oprogramowaniem odbywa się przede wszystkim w oparciu o języki programowania C#, JavaScript (AJAX, jQuery) i bazę danych Oracle/MSSQL.

Szukamy ludzi otwartych na nowe technologie/rozwiązania, sumiennych, rzetelnych, kreatywnych oraz co istotne realizujących z największą dbałością powierzone im zadania. Zapewniamy pracę w miłej atmosferze w dynamicznym i doświadczonym zespole, z dostępem do najnowszych technologii Microsoft.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz uczestniczyć w projektach systemów informatycznych opracowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów w oparciu o dostarczoną dokumentację analityczną.

  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu, rozbudowie i utrzymaniu procesów biznesowych na platformie Opentext MBPM oraz Camunda.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka C# oraz komponentów .NET

  • Dobra znajomość JavaScript, JQuery, AJAX, CSS, XML/XSL

  • Znajomość SQL, PL/SQL lub T-SQL

  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle lub MS SQL)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność organizowania własnej pracy i zaangażowania w realizowane projekty

  • Znajomość Angular.js oraz modelu MVC

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Doświadczenie w tworzeniu oraz wykorzystaniu RESTful API

To oferujemy

  • Dużą możliwość rozwoju kompetencji technicznych poprzez współpracę z najwyższej klasy specjalistami przy projektach wykorzystujących najnowsze technologie programistyczne

  • Pracę z renomowanymi klientami

  • Pracę w doświadczonym zespole i w doskonałej atmosferze

  • Szkolenia oraz dostęp do platformy szkoleniowej

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągnięć zawodowych

  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny

  • Wyjazdy i zajęcia integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Adrenalina Consulting specjalizuje się w analizie, optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych. Będąc partnerem firmy OpenText realizujemy projekty w oparciu o platformę zarządzania procesami biznesowymi OpenText MBPM, postrzeganej przez niezależne firmy consultingowe jako jedną z wiodących i najnowocześniejszych na świecie, a obecnie rozwijamy dział analiz i wdrożeń w oparciu o system Camunda. Bierzemy udział w dużych projektach informatycznych, w tym finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Więcej o firmie na stronach www.adrenalinaconsulting.pl

Przewiń do profilu firmy